AnimeNews

Zwariowane KonoSuba powraca! Zapowiedź nowego projektu anime!

-

2 min czytania

Mamy dobrą wiadomość dla fanów anime. W szczególności dla tych, którzy  dobrze wspominają serię KonoSuba. Twórcy tego dzieła oficjalnie ogłosili na swoim Twetterze, iż przygody Sato, Aquy, Megumi i Darkenss powrócą w formie nowego projektu. Poniżej przedstawiamy tweeta na ten temat:

,,A blessing to this wonderful world!” tak nazywa się robocza wersja zapowiedzianego projektu, za który (prawdopodobnie) będzie odpowiedzialne studio Denn – twórcy popularnego serialu animowanego ,,Beyblade”, a także pierwszych dwóch sezonów KonoSuby. 

Mamy również złą wiadomość. Twórcy nie zdradzili  czy na widzów czeka nowy sezon odcinkowy, kolejny film kinowy, czy może tylko epizod specjalny OVA. Na tę i inną oficjalną informację  przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Seria KonoSuba to kultowa adaptacja mangi autorstwa Kurone Mishimy i Natsume Akatsuki, która była emitowana w japońskich stacjach telewizyjnych Tokyo MX i CTC od 14 stycznia 2016 do 30 sierpnia 2019 roku. Seria doczekała się także filmu pełnometrażowego pt. ,,Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu” oraz dobrze przyjętej adaptacji growej na konsolę PSVITA, pt.: ,, Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! In the Life”.

Anime opowiada historię Kazumy Satou – nastolatka odludka i typowgo wielbiciela gier sieciowych, który wskutek absurdalnej śmierci (pod kołami ciągnika rolniczego), trafia do zaświatów. W tym wymiarze spotyka Aquę –  niezdarną boginię, która pozwala mu przenieść się do wybranego świata z osobą towarzyszącą. Tą osobą będzie właśnie sama bogini. Tak rozpoczyna się emocjonująca przygoda, pełna śmiechu, zwrotów akcji i abstrakcyjnych momentów.

Mam głęboką nadzieję, że nadchodzący projekt anime, będzie kolejnym sezonem tak kultowej już serii. Kiedy oglądałem poprzednie dwa sezony, śmiałem i bawiłem się przednio. Produkcja jest bardzo przyjazna dla wielbicieli gier  z gatunku MMORPG, jak i RPG. W momencie publikacji dalszych informacji przez twórców powiadomimy was w formie zaktualizowanego artykułu.

Polecacie jakieś dobre anime z podobną fabułą co KonoSuba? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod artykułem.

Czytaj też: Muzeum Ghibli w tarapatach! Miasto zorganizowało pandemiczną zbiórkę obywatelską!

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Anime