FilmV.TVVideo

Zobacz jak wygląda każdy trailer megaprodukcji

< 1 minuta czytania

Zdarza ci się obejrzeć trailer do filmu i masz wrażenie, że już to wszystko widziałeś?

Może tak było. Z utartych działających schematów korzystają wszyscy, a filmowcy w szczególności. Pomimo że trailerami zwykle zajmuje się specjalnie do tego zatrudniona osoba, można odnieść wrażenie, że wszystkie wyglądają podobnie. Teraz w VTV pokazujemy coś, co już jest od jakiegoś czasu dostępne w internecie, ale mogłeś tego nie znać. Ta parodia trailera jest zarazem zabawna i pouczająca.

Wszystkie zwiastuny superbohaterskie są takie same

Ostatnimi czasy wychodziło dużo filmów o superbohaterach, sprawia, że tym bardziej jest to zabawne, jak wyobrazimy sobie, że na tym wzorze były robione wszystkie zapowiedzi. Słyszysz głos Tony’ego Starka mówiący o jakiejś rzeczy trochę absurdalnej trochę prawdziwej, ale powiedzianej na poważnie. Muzyka użyta w tym klipie była słyszana tysiące razy, a za każdym razem ma się wrażenie, że to coś nowego. W zależności od filmu i franczyzy, którą przedstawia, poziom nostalgii jest odpowiednio wzmacniany starymi utworami w nowych aranżacjach. Wszystko to robi ciekawą mieszankę. Może znajdzie się jakiś filmowiec, który zainspiruje się i nagra coś nowego i ekscytującego.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film