ArtyściNews

Znany raper partnerem Playstaytion

-

2 min czytania

Travis Scott, tak brzmi imię rapera, który już chyba na stałe związał się z marką Playstation.

O głównym bohaterze pisali już nas koledzy z Brief Esports przy okazji jego koncertu w Fortnite. Teraz artysta wszedł we współpracę z Sony. Firma wykorzysta jego pomysły, które sama przyznaje, są bardzo dobre, do promocji. Przede wszystkim wspólne działania polegać będą na promowaniu akcesoriów do Playstation, marki Travisa o nazwie Cactus Jack. Na rozpoczęcie współpracy pomiędzy artystą i firmą z Japonii, nagrano film, zresztą bardzo efektowny. Sam się przekonaj, co o tym sądzisz.

https://www.youtube.com/watch?v=oEkjgwiq0QM&ab_channel=PlayStation

Travis Scott to kolejny artysta nawiązujący współpracę z szeroko rozumianym światem gamingu. Niedawno Post Malone zainwestował w drużynę esportową z rodzinnego Teksasu. W tym wypadku zamiast sportu mamy własną linię z peryferiami. Jeżeli popularność rapera, chociaż w części przełoży się na sprzedaż, to sukces jest gwarantowany.

Jak na razie dostaliśmy tylko przedsmak kampanii reklamowej i niewiele wiadomo na temat designu samych akcesoriów. Co więcej, możemy domyślić się, że Travis Scott będzie uczestnikiem najpopularniejszych gier dostępnych na Playstaton 5. Prawdopodobnie posiadał będzie też swój kanał streamerski. Nie podejrzewam, aby całkowicie przeniósł się do streamu tak jak zrobił to Logic, ale widać, że działania rapera ze światem gamingu są coraz częstsze. Sądzę, że nie jest to ostatni raz, kiedy usłyszymy o współpracy Travisa z producentami gier i sprzętu. Artysta najwidoczniej zrozumiał, że ten świat posiada wiele możliwości i płaszczyzn do współdziałania, jak chociażby koncert, o którym wspominaliśmy, streamy na Twitchu, które okazały się wielkim hitem dla amerykańskiej senator Ocasio — Cortez, no i oczywiście same drużyny esportowe.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Artyści