Film

Znamy datę premiery Sonic the Hedgehog 2. Czy pojawi się w nim Tails?

-

2 min czytania

Pamiętacie gdy trailer pierwszego Sonica trafił do sieci? Dobre czasy.

Sonic the Hedgehog zaszokował fanów. I to w najbardziej internetowy sposób na świecie. Fani byli w szoku ponieważ film nie był beznadziejny.

A przecież było blisko do prawdziwej tragedii. Gdy trailer do Sonica pojawił się w sieci, widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Ich ulubiona postać nie przypominała siebie. I jak to w internecie nikt nie udawał, że jest dobrze.

Tysiące komentatorów zaczęło bezlitośnie atakować Paramount – firmę odpowiedzialną za produkcję pełnometrażowego filmu o niebieskim jeżu. Na szczęście pierwszy raz od dawna płacz w internecie na coś się przydał.

Twórcy produkcji zamiast udawać, że nie słyszą reakcji fanów wydali kasę na CGI i poprawili niedociągnięcia. Powstał dzięki temu solidny film, który sprawiał radochę zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Nie powinno więc nikogo dziwić, że Sonic otrzymał sequel, którego datę premiery poznaliśmy wczoraj w nocy. Sonic the Hedgehog 2 zadebiutuje na ekranach kin 8 kwietnia 2022.

Twórcy sequela podzielili się z fanami krótkim teaserem.

Według amerykańskich mediów w dwójce niemalże na pewno zobaczymy Tailsa. Bardzo prawdopodobne, że Jim Carrey przybierze postać Doktora Robotnika, której bliżej będzie do wersji znanej z gier.

Na koniec pierwszej części filmu Robotnik trafia do świata wypełnionego grzybami. Wiele osób sugeruje, że wakacje na grzybowej wyspie doprowadzą Robotnika do pełnego szaleństwa i w drugiej części, będziemy mogli podziwiać jego oryginalną stylówkę.

Dzięki pandemii koronawirusa Sonic the Hedgehog był jednym z największych kasowych hitów 2020 roku. Była to jedna z ostatnich dużych premier filmowych przed zamknięciem kin.

Możemy mieć nadzieję, że druga odsłona będzie umiała podtrzymać jakość oryginału.

Czytaj też: Wiemy jak będzie wyglądać park rozrywki Studia Ghibli. Sprawdźcie przepiękne grafiki koncepcyjne!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film