Serial

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu “Wiedźmina”!

-

2 min czytania

Osoba odpowiedzialna za stylizację włosów i makeup potwierdziła na swoim Instagramie, że prace na planie zdjęciowym Wiedźmina dobiegły końca.

Jacqueline Rathore zapostowała w środę na swoim Instagramie story, w którym podzieliła się zdjęciem korkowej tablicy. A na niej widać tekst, który “Skończyliśmy pracę nad Wiedźminem 2. Na tablicy zostało już tylko menu z restauracji.”

Rathore dodała jednak, że prace mają jeszcze trochę potrwać i faktyczny koniec zdjęć nastąpi 1 kwietnia.

Przypomnijmy, że prace nad drugim sezonem serialu Netflixa ruszyły bardzo dawno temu. Po raz pierwszy kamery zaczęły kręcić w lutym 2020 roku, ale produkcja została chwilę później zatrzymana w związku w pandemią. Łącznie doszło do aż trzech opóźnień w pracach, co doprowadziło do tego, że oryginalny aktor, który miał się wcielić w Eskela Thue Rasmussen musiał zostać zastąpiony.

Netflix wznowił produkcję drugiego sezonu Wiedźmina w sierpniu po otrzymaniu „zielonego światła” na ponowne rozpoczęcie zdjęć.

Kolejna znacząca informacja na temat prac pojawiła się w listopadzie. Wtedy Henry Cavill ujawnił, że prace przenoszą się z powrotem do studia przed drugim lockdownem w Anglii. Jednak niecały tydzień później produkcja została ponownie zamknięta z powodu wielu pozytywnych testów COVID-19 wśród ekipy.

Po drodze zdjęcia zostały znowu wstrzymane, ponieważ Cavill złapał kontuzję.

Drugi sezon serialu rozpocznie się w momencie, gdy Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego rodzinnego domu w Kaer Morhen. Tam będzie starał się chronić Ciri przed tajemniczą mocą, którą posiada w środku. W tym samym czasie gdy królowie kontynentu, elfy, ludzie  i demony dążą do dominacji poza murami zamku, znajdującego się w Królestwie Kaedwen.

Czytaj też: Monsterverse w końcu odnalazło właściwą drogę – recenzja Godzilla vs. Kong

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial