NewsSerial

YouTube ogłasza oryginalne produkcje z Willem Smithem i Alicią Keys

-

2 min czytania

YouTube ogłosił wczoraj nowy zestaw oryginalnych seriali, w których obsadzie znajdują się wielkie gwiazdy. W produkcjach zobaczymy między innymi Willa Smitha oraz Alicię Keys.

Jak donosi portal The Verge, Will Smith ma zagrać w sześcioczęściowym reality show. Jego fabuła ma skupiać się na sprawności fizycznej i „przywracaniu ciała do najlepszej formy swojego życia”. Z pewnością z produkcją związek ma zdjęcie, które aktor opublikował kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku, informując przy okazji, że jest w tej chwili w najgorszej formie w życiu.

Serial z Alicią Keys w roli głównej, będzie opowiadać zza kulis o jej pracy nad najnowszym albumem muzycznym. Nowy skład oryginałów YouTube’a obejmuje również trzeci sezon Liza on Demand, programu poświęconemu azjatyckim szefom kuchni, celebrytom, aktywistom i twórcom, w którym LeBron James i Michelle Kwan są producentami wykonawczymi.

YouTube regularnie zmienia swoje podejście do oryginalnych treści, odkąd zaczął je tworzyć, a robi to już niemalże pięć lat. Zaczęło się od programów tylko dla subskrybentów, skupionych wokół twórców. Następnie przestawili się na programy z reklamami, w których występowały gwiazdy, takie jak Kevin Hart i Will Smith.

Tak znane osoby, jak Will Smith, czy Alicia Keys, gwarantują wyświetlenia i zapewniają wiarygodność YouTube, a także wygodę reklamodawcom, ponieważ można z góry założyć, że produkcje przyniosą sukces i to niemały. Serial z Willem ma mieć swoją premierę w przyszłym roku, natomiast serial o Keys pojawi się jeszcze tego lata.

Programy są realizowane w ramach YouTube Black Voices. Firma zobowiązała się do przekazania 100 milionów dolarów funduszu przeznaczonego dla czarnoskórych twórców i zainwestowania w nowe narracje „podkreślające siłę intelektualną, autentyczność, godność i radość osób czarnoskórych ”.

Czytaj też: Zakończenie filmu Predator z 2018 roku miało mieć alternatywne zakończenie z Ripley

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News