GamingNews

Wybuch zarazy zombie już niedługo w Warzone

3 min czytania

Wielkimi krokami nadchodzi sezon drugi CoD: Black Ops Cold War, a wraz z nim do mapy Warzone powoli dopływa tajemniczy statek. Nachodzą zombie!

Od jakiegoś czasu można było przeczytać plotki na temat nowego trybu zombie zarówno w Call of Duty: Black Ops Cold War, jak i w darmowym battle royale, Warzone. Dzisiaj, 18 lutego, Activision potwierdziło plotki, wypuszczając trailer drugiego sezonu zawartości dla ostatnich gier z serii Call of Duty.

Zajmijmy się najpierw oczywistymi nowościami, które niedługo trafią w ręce graczy:

  • Pojawi się 4 nowych operatorów (czyli skórek dla naszych postaci w trybie Warzone i postaci z umiejętnościami w trybach normalnych), jeden dla Paktu Warszawskiego i trzech dla NATO.
  • W zbrojowni znajdą się trzy bronie palne – karabin, SMG i snajperka, dwie bronie specjalne – maczeta i kusza oraz jedna broń do walki wręcz.
  • Nowe mapy i tryby do gry sieciowej.

Najbardziej jednak skupiono się na zombiakach. W końcu pojawi się nowa mapa do standardowego Zombie Mode i, całkowicie nowy, tryb Outbreak dla dużej ilości graczy.

Nie obyło się też bez znacznych ulepszeń najpopularniejszej w tej chwili odsłony Call of Duty, Warzone. Wśród nowości są aż dwa nowe tryby gry:

  • Eksfiltracja: zadaniem naszej drużyny będzie przetrzymanie radia przez określony czas, do momentu ewakuacji. Jak łatwo zgadnąć, osoba niosąca nadajnik będzie cały czas widoczna na mapie.
  • Rebirth Island Resurgance Extreme – czyli nowa, większa wersja szybkiego battle royale, tym razem dla 90 graczy.

Niestety Warzone nie dostanie drugiej mapy, tak jak wszyscy sądzili po ostatniej, filmowej zapowiedzi. Nic straconego, Verdańsk ma się niedługo znacznie zmienić. Do brzegów dopływa statek, który najprawdopodobniej ma związek z pierwszą odsłoną Black Ops. Może on przewozić Novę 6, czyli chemiczną broń odpowiedzialną za powstanie nieumarłych. Bardzo możliwe, że pojawi się też nowa wersja głównego trybu gry, tym razem z zombie w tle.

Chyba pora znowu zrobić miejsce na CoD-a. Na szczęście poszczególne moduły mogą być teraz instalowane osobno.

czytaj też: Incydent Tripowy: O tym, jak w drodze na winobranie trafiliśmy na imprezę Sufi i zostaliśmy uratowani przez Omara

Wybuch zarazy zombie już niedługo w Warzone

fot by Activision

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming