2 min czytania

Już w tym roku odbędą się wybory prezydenckie w stanach zjednoczonych. Z tej okazji powstanie tysiące memów, wywiadów, filmów, reportaży, wiadomości i fake newsów. My jednak skupimy się na szczególnie zabawnych informacjach:

Opinie bardzo często wśród młodych ludzi przekazywane są za pomocą memów lub filmów. Dzisiaj trochę na wesoło przypominamy potencjalnych kandydatów;) Najważniejsze, aby Amerykanie poszli zagłosować, bo to przywilej. My natomiast możemy nacieszyć się śmiechotreścia.

 

Kanye West ogłosił, że startuje w wyborach

Tak tak, dobrze czytacie — Kanye West poinformował na twitterze, że wystartuje w wyborach na prezydenta stanów zjednoczonych. Co najśmieszniejsze istniałaby szansa, że je wygra. Na szczęście, szybko się wycofał ze swoich zapowiedzi. Mamy wrażenie jednak, że Kanye West nie byłby w stanie przyjąć żadnego żartu, bo by ich nie potrafił zrozumieć. A to dlaczego:

Tom Cruise na prezydenta?

To dopiero byłoby wydarzenie. Tom Cruise — ulubieniec milionów, zdobywca Oskara i wszechstronny aktor. Ciekawe ile otrzymałby głosów i z ramienia, której partii by startował. Natomiast, w zeszłym roku komik Miles Fisher (który jest dosyć podobny do Cruisa) zamieścił w internecie zapowiedź jako „Tom Cruise na prezydenta”. Dzięki doskonałym gestom i narracji wyszło świetnie.

Joe Biden i nieśmiertelne memy

Joe Biden zasłynął nie tylko jako wiceprezydent stanów zjednoczonych, ale także jako doskonały materiał na memy. Biden kolejny raz startuje z listy demokratów. Jak mu pójdzie i czy dobrze na tym wyjdzie, zobaczymy. My przypominamy kilka memów o kandydacie na prezydenta, a warto, bo naprawdę fajnie wyszły.

O Trumpie nawet nie wspominam, bo jest on kopalnią memów i miejsca by nie starczyło na serwerach. A ty? Jakie masz ulubione zabawne memy o kandydatach?

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Kultura