KulturaSerial

Wiemy kto będzie głównym przeciwnikiem Dextera w nowym sezonie serialu

-

2 min czytania

Dexter powraca, aby w jakiś sposób naprawić grzechy przeszłości. Wśród nich: tragiczne zakończenie ostatniego sezonu oryginalnej serii, w której Dexter zdecydował się zostać drwalem.

Informacje na temat wielkiego powrotu serialu o seryjnym mordercy napływają do nas każdego dnia. W poniedziałek fani mogli przeczytać wywiad z Miachaelem C. Hallem, który wciela się w tytułową postać, w którym mówił o tym, iż ma nadzieję, że nowy sezon pozwoli nam zapomnieć o “marnym zakończeniu”.

Dzisiaj dostajemy informację o tym, kto będzie głównym złolem naszego ulubionego mordercy. W rolę Kurta Caldwella, nieoficjalnego burmistrza miasteczka Iron Lake, wcieli się Clancy Bron.

W oficjalnym opisie postaci możemy przeczytać, że Kurt jest typowym przykładem kogoś, kto przeżył amerykański sen. Zaczynał jako kierowca TIRów, aby z czasem stać się właścicielem własnej firmy dostawczej i stacji benzynowej.

“Potężny, hojny, kochany przez wszystkich – to prawdziwy człowiek ludzi. Jeśli cię wspiera, uważaj się za szczęściarza. Ale jeśli podskoczysz Kurtowi lub skrzywdzisz kogoś, na kim mu zależy, niech Bóg ci pomoże” czytamy w zapowiedzi.

Jak donoszą amerykańscy dziennikarzy jednym z powodów, dla których Michael C. Hall zdecydował się na powrót o swojej najbardziej znanej roli, była niechęć fanów do finałowego odcinka. “Bądźmy szczerzy, ludzie uważali, że sposób w jaki zakończyliśmy serial, był niesatysfakcynujący” mówił w wywiadzie dla The Daily Beast.

“Zawsze była nadzieja, że pojawi się historia, którą warto opowiedzieć. Zaliczam się do grupy ludzi, którzy zastanawiali się: „Co do diabła stało się z tym facetem?”, Więc nie mogę się doczekać powrotu do tego tematu. Nigdy nie miałem okazji powrócić do postaci po tak wielu latach.”

Najnowszy sezon Dextera będzie składać się z 10 odcinków. Oryginalny run produkcji zakończył się w 2013 roku. Wtedy Dexter upozorował swoją śmierć i zamieszkać jako drwal w lasach Oregonu.

Czytaj też: Truth to Power – dokument o wokaliście System of a Down i rewolucji ormiańskiej

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura