GamingNews

Weekend za darmo z grami Ubisoftu

-

3 min czytania

Już teraz możecie sprawdzić dwie gry z oferty Ubisoftu, Watch Dogs: Legion i Anno 1800, przez weekend za darmo i zakupić je w niskiej cenie.

Nie tylko platformy sklepowe, jak Steam czy Epic Games Store, urządzają darmowe weekendy z przecenami na udostępnione w promocji tytuły. Robią tak też sami wydawcy, zwłaszcza ci, którzy posiadają własne launchery. Jednym z nich jest Ubisoft, który tym razem udostępnia nam zróżnicowane tytuły, które będzie można ograć całkowicie za darmo od piątku 3go września do 6go września, czyli poniedziałku. Oto one:

Watch Dogs: Legion

Jeśli chcecie poczuć się jak haker i odwiedzić Londyn, to koniecznie sprawdźcie Watch Dogs: Legion. Dodatkowo możecie pobawić się bardzo otwartym podejściem do wykonywania misji, co, w połączeniu ze świetnie zaprojektowanym systemem skradania, jest najlepszym elementem gry. Jest jednak jednak pewien minus – jak pisaliśmy w naszej recenzji, Watch Dogs: Legion ma problem z brakiem głównego bohatera. Wcielamy się w tej grze w rekrutowanych NPC-ów i niestety nie pozwala to większe zainteresowanie całą opowieścią. Na szczęście w dwóch dodatkach pojawiają się dwie ważne postaci, które zostają z nami na stałe i mają one swoje własne misje i historie. Dzięki temu ta mechanicznie świetna produkcja nabiera dodatkowych rumieńców.

Anno 1800

Anno, czyli jedna z najbardziej kultowych serii city builderów, od lat pozwala nam objąć posadę gubernatora bądź burmistrza w różnych okresach historycznych. Odkrywaliśmy Karaiby, kraje Bliskiego Wschodu czy nawet naszą przyszłość na Księżycu. Ostatnia odsłona, Anno 1800, zabiera nas do epoki przemysłowej, a właściwie ostatniego okresu przed nią, jej startu i sukcesywnego rozwoju. Mechanicznie jest to dokładnie to samo, co znamy z pozostałych produkcji tej marki, jednak, jak żadna inna, pokazuje ona nasz wpływ na otaczający nas teren. Na modłę tamtych czasów nasze miasto może być jak dziewiętnastowieczny Londyn – pełne smogu, hałasu pracujących maszych czy statków i pociągów transportujących różne dobra. Można też dążyć do balansu i stworzyć przemysłową idyllę, która w znacznie mniejszym stopniu wpływa na cały ekosystem.

Obydwa tytuły będą również przez cały tydzień dostępne w bardzo niskiej cenie (dodatki również). W razie zakupu cały wasz postęp z darmowej wersji zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.

czytaj też: Oto przepiękne światy stworzone przez użytkowników edytora Unreal Engine 5 [WIDEO]

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming