EsportsGamingNews

Według przecieków w najnowszym sezonie Fortnite’a zagramy Mando

-

2 min czytania

Według całkiem sporego przecieku z Riot, w najnowszym sezonie Fortnite otrzymamy możliwość zagrania postaciami ze Star Wars. W tym wypadku przede wszystkim chodzi o postacie z Mandalorianina.

O Mandalorianinie i Star Wars pisaliśmy przy wielu okazjach, chociażby recenzje, pochodzenie tych wojowników, czy najnowsze atrakcje z parku rozrywki. Przyszła w końcu na informację z gry Fortnite. Update wejdzie na koniec listopada, czyli dziś. Epic kontynuuje współpracę z Disneyem przy kolejnych skinach do popularnej gry. W poprzednim sezonie otrzymaliśmy paletę postaci z Marvela. Po sukcesie drugiego sezonu Mando pewnikiem było, że pojawią się skiny. Pozostawało pytanie tylko, kiedy?

24 Listopada pojawiła się informacja, że w ciągu siedmiu dni dojdzie do współpracy dwóch firm. Użytkownik twittera o nazwie ShiinaBR przekazał wiadomość. Napisał w ten sposób:

Więc następny karnet bojowy ma motyw Gwiezdnych Wojen? Zarówno Mandalorianin, jak i Baby Yoda będą tego częścią!

To szybko przyciągnęło uwagę fanów, zanim później opublikował wyciekły obrazy Battle Pass. Jak widać na poniższym twittcie, znajduje się obraz skórek Fortnite-na czele z Mandalorianinem. Po jego boku widać małego Baby Yodę, który prawdopodobnie będzie plecakiem w następnej dużej aktualizacji.

Podejrzewamy, że nie będzie to ostatnia kolaboracja pomiędzy tymi gigantami. Popularność gry Fortnite i franczyz zakupionych przez Disneya jest niesamowita. Zabawne byłoby umieszczenie skinów księżniczek z bajek w grze. Strzelić snajperką jako, królewna śnieżka to by dopiero było coś. Na szczęście jest duży wybór postaci, więc każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie grałeś może najwyższa pora spróbować.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Esports