Serial

W serialowym “Władcy Pierścieni” pojawią się czarni hobbici

-

3 min czytania

Aktor Lenny Henry potwierdził, że w produkcji Amazona pojawią się czarnoskórzy hobbici. Więc jeśli ma was złościć to, że w magicznym świecie, w którym kurduple przenoszą przez cały świat pierścień, w którym znajduje się dusza wielkiego złego, który zarazem powoduje, że człowiek staje się niewidzialny, ktoś ma inny kolor skóry niż sobie wyobrażaliście to macie problem.

“Jestem Harfoot i jestem czarnoskórym hobbitem. To genialne. Warto dodać, że historię, które trafią na ekrany, są prequelem epoki znanej z kinowych filmów. Chodzi o początki  “Shire”. Jesteśmy więc rdzenną populacją hobbitów, ale nazywamy się Harfootami. To plemię, a nie rasa, więc jesteśmy czarni, azjatyccy, brązowi, są nawet wśród nas Maorysi” wyjawił aktor. Nie gryzie się to z lore LOTR-a ponieważ Harfootowie byli opisywani jako niżsi i drobniejsi od innych hobbitów ze smagłą skórą.

Może cię zainteresować: Saints Row i pierwsze spojrzenie na rozgrywkę [WIDEO]

Ogłoszenie daty premiery pierwszego sezonu „Władcy Pierścieni” i ujawnienie pierwszego ujęcia trafia do nas w momencie, gdy w Nowej Zelandii zakończono kręcenie odcinków i rozpoczęto prace nad drugim sezonem serialu.

„Nowy epicki dramat po raz pierwszy wprowadza na ekrany J.R.R. Legendarną historię Drugiej Ery Śródziemia Tolkiena. Począwszy od czasu względnego spokoju, tysiące lat przed wydarzeniami J.R.R. Książki Tolkiena „Hobbit” i „Władca Pierścieni” podążają za obsadą całej obsady postaci, zarówno znanych, jak i nowych, w konfrontacji z od dawna strasznym ponownym pojawieniem się zła w Śródziemiu”.

W serialu telewizyjnym „Władca pierścieni” Amazona pojawią: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh , Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani.

„Podróż zaczyna się 2 września 2022 r. wraz z premierą naszej oryginalnej serii „Władca Pierścieni” w Prime Video” – powiedziała niedawno Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios. „Nie potrafię wystarczająco wyrazić, jak wszyscy jesteśmy podekscytowani, że zabierzemy naszą globalną publiczność w nową i epicką podróż przez Śródziemie! Nasi utalentowani producenci, obsada, zespoły kreatywne i produkcyjne niestrudzenie pracowali w Nowej Zelandii, aby urzeczywistnić tę nieopowiedzianą i budzącą podziw wizję”.

Czytaj też: Krwawa Rzeź tylko dla dorosłych – nowa zapowiedź Venom: Let there be Carnage [WIDEO]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial