NewsTech

Ufo w zamkniętym obiekcie badawczym? Fani teorii spiskowych spekulują!

-

2 min czytania

Tajemnicze nagranie obiegło internet. Wielu fanów teorii spiskowych i łowców ufo uważa, że ludzkości udało się przechwycić prawdziwy statek obcych. Jednak czy uchwycony na wideo pojazd jest faktycznie kosmicznym spodkiem? Pewien fan postanowił to udowodnić!

Na popularną platformę Tik Tok trafiło 6- sekundowe nagranie, na którym widać, jak ciężarówka transportuje czarny, prostokątny pojazd, wyglądający jak statek powietrzny. Użytkownicy platformy wskazali, że materiał został prawdopodobnie nagrany na terenie tajnego kompleksu badawczego- Helendale Radar Cross Section Facility w USA.

Nie wiadomo kto jest prawdziwym autorem nagrania. Najwidoczniej użytkownik chciał pozostać anonimowy. Mimo tego holenderski miłośnik lotnictwa i internetowy detektyw- Ruben Hofs, zabrał się za dogłębną analizę materiału.

Ruben wskazuje, że tajemniczy pojazd znajduje się na terenie wojskowego lotniska, leżącego u stóp pustyni w Mohave w Kalifornii w firmie Skunk Works. Badacze zatrudnieni w głównym kompleksie zajmują się różnymi, nietypowymi projektami wojskowymi.

Może ci się spodobać: Wiedźmińskie uniwersum się rozrasta – nowe informacje prosto od Netflixa

Uważa także, że czarny obiekt uchwycony na nagraniu bardzo przypomina statek obcej cywilizacji lub prototyp samolotu nowej generacji US. AIRFORCE, który został zaprojektowany na potrzebę jakiegoś wydarzenia wojskowego.

Według kolejnej teorii, wystawionej przez honeldra- korporacja Lockheed Martin pracuje (prawdopodobnie) nad tajemniczym projektem, który może zakładać stworzenie lepszej wersji F-22 czy F-35 z piątej generacji. 

Fani nowych technologii spekulują, iż nagrany samolot może przypominać NGAD (Next Generation Air Dominance). Jednak są to tylko teorie, które nie są oficjalnie potwierdzone. Do dziś nie opublikowano żadnych szczegółów, na jakim etapie znajdują się prace nad samolotem przyszłości. Pozostaje tylko cierpliwie wyczekiwać na dalsze informacje dotyczące nowoczesnej maszyny przyszłości.

Czytaj też: Instagram wstrzymuje rozwój kontrowersyjnego “Instagram Kids”

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii News