Gaming

Twórcy Days Gone mieliby stworzyć growych “Facetów w czerni”

-

2 min czytania

Tak przynajmniej wynika z oferty jaka przez chwilę pojawiła się na stronie australijskiego sklepu z grami EB Games.

Przez chwilę na stronie widoczna był bowiem oferta dotycząca gry “Men in Black”, której producentem miałoby być SCE Bend Studio. Produkcja, która była widoczna na stronie była dostępna jedynie na PS5.

Może cię zainteresować: Wrocławska Politechnika tworzy off-roadowy wózek dla niepełnosprawnych osób

Jak zwracają uwagę dziennikarze – od jakiegoś czasu mówiło się, że Bend pracuje nad grą Open World, która miałaby być nowym IP dla dewelopera i Sony. Faktycznie – to dziwne, że nigdy nie powstała żadna gra ze świata “Men in Black”. Wydawać by się mogło, że to idealny tytuł do grania. Są różni dziwaczni obcy, jest trochę humoru, można biegać, skakać, latać, strzelać, duży wybór broni – im mocniej człowiek myśli o tym tytule tym wszystko bardziej się zgadza. Zwłaszcza jeśli zamiast smutnej taniej wersji, wydanej przy okazji kolejnego marnego sequela, po prostu stworzonoby grę, która ma poradzić sobie sama i zajarać fanów.

Screenshot pochodzi z subreddita r/GamingLeaksAndRumours/, który ma już na koncie wykopanie kilku nieznanych tytułów. Ale na razie nie ma się co nastawiać. Każdy wierzy w to, w co chce wierzyć. Więc wierzmy, że czymkolwiek nie będzie nowa gra SCE Bend, będzie lepsza od Days Gone (dont @ me).

Czytaj też: Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone [WIDEO]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming