AnimacjaNewsSerial

Twórcy “Batmana Przyszłości” proszą fanów o pomoc. Wierzą, że ich serial może powrócić

-

3 min czytania

Niedawno pojawiła się plotka, że “Batman: The Animated Series” otrzyma kontynuację, która będzie tworzona przez HBO Max. Autorzy innej animacji o gacku wierzą, że istniej szansa na reboot ich produkcji.

Andrea Romano, reżyserka castingu, która w “Batman: Beyond” była odpowiedzialna za zatrudnianie aktorów, zaapelowała do fanów serialu. Prosi ich, aby zwrócili się do Warner Bros. w sprawie stworzenia nowej wersji serialu. Ekipa twórców jest gotowa do pracy, trzeba tylko pokazać, że są ludzie, którzy będą chcieli oglądać ich produkcj. Wiadomość od Andrei pojawia się zaledwie na kilka dni przed premierą Ligi Sprawiedliwości w wersji Zacka Snydera na HBO Max.

(Stworzenie serialu) Będzie to zależeć od tego, czy fani będą pytać, pytać i prosić o to  […] Muszą więc rozpocząć jakąś kampanię i po prostu dać znać Warner Bros., że tego właśnie chcą. Ponieważ chcielibyśmy to zrobić i byłaby to świetna zabawa – wciąż jesteśmy w pobliżu, wszyscy jesteśmy nadal dostępni, wszyscy nadal wykonują wspaniałą pracę. Więc tak, proszę i dziękuję.

Takimi słowami Romano poprosiła fanów o działanie na rzecz Batmana. Dla przypomnienia serial powstał w 1999 roku i otrzymał trzy sezony. Historia opowiada o przygodach podstarzałego Bruce’a Wayne’a i jego podopiecznego Terryego McGinnesa. Oprócz serialu powstał też film “Batman przyszłości powrót Jokera” w którym Mark Hamill użycza głosu głównemu antagoniście. Kevin Conroy podkłada głos pod Bruce’a, co więcej, jeśli śledziliście zeszłoroczny Comic Con, to może słuchaliście panelu właśnie z tym aktorem.

Romano, zaapelowała do fanów po tym, jak w styczniu pojawiły się plotki, że HBO Max jest we wczesnej fazie prac nad kolejną odsłoną Batman: The Animated Series. Serial ten cieszy się uznaniem fanów mrocznego rycerza, jak i krytyków. Sukces animowanego filmu Harley Quinn, zdaje się, bardzo pomógł wytwórni, w podjęciu decyzji o kontynuacji przygód Batmana.

Na dodatek Kevin Smith w swoim podcaście “Fatman Beyuond” potwierdził, że słyszał o rozmowie na temat serialu animowanego Batmana. Na swoim podcaście tak opisał sytuację na temat serialu.

Jakie to cholernie niesamowite, ponieważ można to dosłownie wziąć i kontynuować. To nie jest tak, że musimy wyjaśnić, dlaczego wszyscy są starsi, to piep… kreskówka, więc możesz od razu wrócić do tych niesamowitych piep… historii. To dla mnie nie ma sensu, macie HBO Max, już robicie tą niesamowitą Harley Quinn. Zarobisz krocie, jeśli zrobicie „Batman: The Animated Series”. Nie możecie spiep… dziedzictwa, to na pewno.

Czytaj też: Gwiazda “Gry o Tron” dołącza do obsady serialu o Obi-Wan Kenobi

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Animacja