FilmKulturaNews

Twórca The Last of Us zachwycony super realistycznym zdjęciem Pedro Pascala jako Joel

-

2 min czytania

Od kilku tygodni w sieci można znaleźć zdjęcia Pedro Pascala, jako Joela z gry The Last Of Us. Obecny ulubieniec Internetu rzeczywiście świetnie pasuje do tej roli.

Najnowszy fan art z gry pokazuje bardzo realistyczne przedstawienie aktora jako głównego protagonisty z gry. Neil Druckman szybko zareagował pozytywnym słowem na to, co zobaczył. The Last of Us to gra stworzona przez Naught Dog, swoją premierę miała w 2013 roku. Za scenariusz odpowiadał właśnie Druckman, który był także jednym z reżyserów obok Bruca Straleya. Tytuł zyskał ogromną popularność i stworzono kolejną część, która została wydana w czerwcu zeszłego roku. Parę tygodni temu przyznawano nagrody Video Games Awards i właśnie druga odsłona The Last of Us zdobyła najwyższe wyróżnienie, czyli została grą roku.

Historia opowiada o przemytniku Joelu Millerze i nastolatce Ellie, którą musi przeprowadzić przez strefę, w której znajdują się zarażeni tajemniczym grzybem. W swojej podróży przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone spotykają nie tylko dziwne kanibalistyczne stworzenia, ale i ludzi czyhających na ich życie. Gra doczeka się serialu fabularnego i właśnie Pedro Pascal został zatrudniony do zagrania Joela.

Pierwsze wzmianki o tym, że powstanie serial, pojawiły się już w listopadzie i opisywaliśmy to w materiale, HBO wyprodukuje serial, na podstawie gry The Last of Us. W Lutym poinformowano o obsadzie (przynajmniej części) i Internet zwariował na wieść, że to właśnie Pascal zagra główną rolę. Powstawało bardzo dużo zdjęć na temat tego, jak mógłby wyglądać Pascal w tej roli. Jeden obraz wzbudził zainteresowanie samego twórcy gry.

Powyżej obraz artysty o pseudonimie Shuploc. Jego obraz przedstawia Pascala w stroju Joela, wpatrzonego w odbiorcę. Na twarzy jest charakterystyczna dla Pedro mina. Zdjęcie jest doskonałym odzwierciedleniem sceny z gry i jakże lepsze od nakładek Deepfake, które mogliśmy oglądać wcześniej. Obraz zebrał bardzo pozytywne opinie od fanów, no i oczywiście od samego Druckmana.

W ostatnich latach Pedro Pascal stał się ulubieńcem świata filmowego, pokazując, że potrafi grać zarówno protagonistów, antagonistów, jak i antybohaterów. Teraz po opublikowaniu obrazu widać, że będzie pasował do roli Joela idealnie. Czekamy na więcej informacji z produkcji The Last of Us.

Czytaj też: Złote Globy rozdane! Pełna lista laureatów

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film