GamingNews

Tor Imola wraca po latach do F1 2021

-

< 1 minuta czytania

W końcu pojawił się drugi z brakujących torów w kultowej serii o wyścigach Formuły 1. Warto było czekać.   

Tor Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari, znany na całym świecie szerzej jako Imola, jest drugim z trzech brakujących torów w grze F1 2021 studia Codemasters, pierwszej odsłonie serii pod banderą Electronic Arts. Dostępny jest on za darmo w najnowszej aktualizacji.

Deweloperzy z Codemasters ostrzegają, żeby lepiej zostawić wymijanie na jedyną strefę DRS, co my potwierdzamy. Tor Imola jest bardzo wąski na całym dystansie i sprawdzi umiejętności każdego kierowcy. Nie jest też tak trudny, jak Monaco, co może sprawdzić, że będzie idealnym treningiem dla amatorów przed najtrudniejszym wyścigiem tej dyscypliny.

Nowa aktualizacja dodaje również wszystkie aktualne dane kierowców i ich bolidów, informacje o nowych sponsorach oraz liczne poprawki i modyfikacje torów w Chinach, Bahrainie i Monzy.\

czytaj też: Kapitan Kirk w końcu poleciał w kosmos

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming