GamingNews

Tom Clancy’s The Division : Heartland – wyciek informacji opisujące tryb rozgrywki plus efektowna okładka [Zdjęcie]

-

3 min czytania

Choć Ubisoft został zmuszony do przełożenia premiery swojej darmowej produkcji osadzonej w uniwersum The Division to, warto pokreślić, że pomimo licznych komplikacji deweloperzy nadal aktywnie testują grę i naprawiają pojawiające się w niej bugi i crit bugi.

Kilka dni temu w cyfrowym sklepie Sony – Play Station Store odkryto nieoficjalne pliki z nadciągającej produkcji. Te niewielkie detale pozwoliły nam dowiedzieć się nieco na temat tej klimatycznej strzelanki.

The Division: Heartland został zapowiedziany w maju 2021 roku i według zamierzeń wydawcy produkcja miała trafić na rynek jeszcze pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku. Niestety tak się nie stało. Twórcy byli zmuszeni przełożyć planowaną premierę na drugi kwartał 2022 roku.

Może ci się spodobać: Epoka lodowcowa powraca! Przezabawny zwiastun podbija Disney +!

W międzyczasie w sieci pojawiły się także kilka materiałów wideo, które (według oczekiwań graczy) nie prezentowały tego, co deweloperzy obiecali podczas zapowiedzi.

Tak dochodzimy do 17 listopada 2021 roku, kiedy to właśnie dzisiaj pojawiły się nowe informacje na temat wyczekiwanej produkcji. Wszystko za sprawą serwisu Sony, z którego wyłowiono okładkę, a także nowe szczegóły na temat gry. Oto one!

Akcja Tom Clancy’s The Division: Heartland została osadzona w małym miasteczku w Ameryce Środkowej. Nie wiemy jednak, czy produkcja będzie oferować skromną linię fabularną tak jak w pierwszej odsłonie, czy postawi na czystą rozgrywkę online z elementami fabularnymi.

Produkcja została podzielona na kilka trybów, które różnią się od siebie rozgrywką, odmiennym system lootu itp.

Jednym z takich wariantów jest tryb ,,Storm Operations”, który pozwala na rywalizację w trybie PvEvP dla 45 graczy. Podczas zabawy będziemy walczyć nie tylko z dobrze uzbrojonymi graczami, ale także z grupą komputerowych przeciwników zwanych ,,Sępami”.

Oprócz dobrej rozwałki na naszej drodze staną także inne przeszkody, które mogą szybko posłać nas do piachu. W niektórych strefach na mapie możemy zarazić się śmiertelnym wirusem, co wprost nawiązuje do trybu przetrwania z pierwszego The Division.

Kolejnym trybem, który doświadczymy w grze, jest Excursion Operations – to typowy tryb kooperacji do 4 gracz bazująca na wykonywaniu wszelkich aktywności w grze, tj.: wykonywanie misji, zbieranie sprzętu, aktywacje alarmów, levelowanie postaci, zbieranie znajdziek itp.

W dniu premiery ,,Heartland” dostaniemy do dyspozycji sześciu agentów, którzy będą identyfikować się odmiennym wyglądem, ubiorem, różnymi umiejętnościami, zestawem perków i odpowiednim do stylu walki rynsztunkiem.

Musimy przyznać, że nowa produkcja Ubisoftu zapowiada się naprawdę zacnie. Jednak wciąż mamy pewne wątpliwość czy The Division Heartland nie będzie kolejnym reskinem tego, co otrzymaliśmy w kilku produkcjach studia, np.: Far Cry 4, Far Cry Primal itp.

Czytaj też: Red Notice – film od Netflix pobił rekord oglądalności. To najpopularniejsza produkcja w historii serwisu

 

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming