AnimeGamingNews

To było do przewidzenia! Naruto Shippuuden wkracza do Fortnite!

-

2 min czytania

Epic Games ciągle z kimś nawiązuje współpracę. Ostatnio w ramach celebracji serialu animowanego Arcane na podstawie gry League of Legends pojawiła się Jinx. Tym razem do kolorowego  świata Fortnite przybiegną bezszelestnie shinobi z wioski liścia! 

Tak dobrze słyszeliście! Znany praktycznie całemu światu serial anime – Naruto Shippuuden zawita do Fortnite w ramach kolejnego crossoveru. Czego możemy się po nim spodziewać?

Może ci się spodobać także: Epoka lodowcowa powraca! Przezabawny zwiastun podbija Disney +!

Osoby, które pojawią się w grze, będą mogły zgarnąć bronie dedykowane serii anime, tj.: kunai, shuriken, kamizelka jonina, plecak inspirowany pakkunem – psem Kakashiego Hatake, nauczyciela głównego bohatera, soundtrack z gry, emotikony związane ze światem ninja i wiele więcej. Dodatkowo w grze pojawia się skiny Naruto, Sakury, Sasuke i Kakashiego. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Epic nawiązało wiele ciekawych kooperacjami, które zaowocowały różnymi aktywnościami w grze.

Przykładowo jakiś czas temu byliśmy świadkami wielkiego wydarzenia muzycznego, jakim był wirtualny koncert Marshmello, Arianny Grade i Travisem Scottem. Z kolei kilka dni temu spółka oficjalnie poinformowała, że zerwała wszelką współpracę z popularnym raperem Tavisem Scottem, o którym ostatnio głośno w internecie, co poskutkowało usunięciem jego skina z wirtualnego sklepu i wszelkich przedmiotów związanym z artystą.

Czytaj też: Epoka lodowcowa powraca! Przezabawny zwiastun podbija Disney +!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Anime