KulturaSerial

“The Book of Boba Fett”, nowy serial z uniwersum “Gwiezdnych Wojen” trafi do nas w grudniu 2021

-

2 min czytania

Nowy spin-off ze świata Gwiezdnych Wojen został zapowiedziany w ostatnim odcinku drugiego sezonu Mandalorianina. Spoilery!

Dosłownie zaledwie kilka godzin po śmierci Jeremy’ego Bullocha, który wcielał się w oryginalnego Bobę Fetta, wygląda na to, że Boba powróci we własnym serialu. Tak można wywnioskować z “post-credit scene”, która pojawiła się na koniec drugiego sezonu Mandalorianina.

Czytaj też: Mandalorianin Boba Fett i jego kanoniczne pochodzenie rozszyfrowane przez fanów

W odcinku (w którym możemy zobaczyć również Luke’a Skywalkera) na samamy końcu pojawia się sceną, w której Boba i Fennec Shand odwiedziają pałac należący do Jabby The Hutt. Po pozbyciu się starego kumpla, Boba siada na tronie należącym do Jabby, a na ekranie pojawia się napis “The Book of Boba Fett”, a następnie potwierdzenie daty premiery.

Boba Fett powróci na ekrany w grudniu 2021 roku

“The Book” będzie więc kolejnym powodem, abyśmy złościli się, że w Polsce nie możemy legalnie oglądać produkcji od Disney+. Przypomnijmy, że na platformie niedługo zobaczymy seriale o Obi-Wan Kenobim i Lando Calrissianie.

Boba Fett po raz pierwszy pojawił się na ekranach kin w 1980 roku  w “Imperium kontratakuje”. Z miejsca stał się ulubieńcem fanów, którzy przez lata marzyli o tym, że Boba dostanie własny film albo serial.

Teraz w końcu mamy pewność, że to nastąpi. Pytanie, że “The Book” będzie umiało sprostać oczekiwaniom fanów. W końcu Boba to ulubieniec, więc nikt nie zgodzi się na “taki sobie” serial. A do tego Mandalorianin pokazał, że w Disneyu wiedzą, jak robić dobre serialowe Gwiezdne Wojny.

Pozostaje nam czekać, aż w końcu Disney zapowie wejście ich platformy do Polski. Potrzebujemy móc oglądać WandaVision, nowe bajki Pixara, stare animacje Disneya i te 25 różnych produkcji zapowiedzianych z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Prosimy. Chcemy wam oddać nasze pieniądze!

Czytaj też: Baby Yoda przeżył masakrę w świątyni Jedi? Zdjęcie zrobiło furorę w sieci

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura