GamingNews

Szukasz szafki pod konsole? Ikea w tym pomoże

-

2 min czytania

Zdarzyło ci się może już kiedyś, że kupiłeś nowiutki sprzęt, ale coś poszło nie tak i nie mieści się na półeczkę? Ikea wyszła na przeciw graczom i ułatwia zakup odpowiedniego mebla.

Ikea, szwedzki gigant meblowy którego produkty znajdują się chyba w każdym domu dowiódł że rozumie potrzeby współczesnego człowieka. Nie mówię tu o sprzedaży klopsików w sklepiku w halach, ani nawet o restauracji gdzie zmęczeni kupujący mogą się pożywić. W zagranicznych oddziałach sklepów pojawiły się pudełka o kształcie najnowszych konsol PS5 i Xbox. Zastanawiacie się dlaczego pudełka? Możecie je dopasować do mebla, który chcecie zakupić. W ten sposób ominie was rozczarowanie że wasza nowa konsola nie zmieści się na półeczce koło telewizora. Pomysł zabawny i
praktyczny.

Fot reddit/TomaccoTastesLikeGma

Fot reddit/TomaccoTastesLikeGma

Zdjęcie z tym udawanym sprzętem pojawiło się na Redditcie dzięki użytkownikowi TomaccoTastesLikeGma. Post uzyskał bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Wydaje się że takie zapytania do pracowników (o rozmiar szafki) pojawiały się dosyć często. Zresztą pracując w sprzedaży często można usłyszeć dziwne pytania klientów. Ikea pięknie z tym sobie poradziła. Ciekawym jest to że jeszcze na ten moment PS5 przechodzi problemy z dostawami i produkcją. Pojawiły się natomiast informacje że otwarto rynek indyjski na sprzedaż tego sprzętu oraz zakończenie produkcji w PS4 Pro na Japonię. Może to oznaczać że Sony przerzuca całe wysiłki na wymianę technologiczną sprzętów. Lockdowny trwają w najlepsze i dostarczenie domowych centrów rozrywki dla Sony staje się priorytetem. Miło się słyszy że firmy takie jak Ikea wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu i są w stanie dostarczyć produkty, może nie pierwszej potrzeby, ale na pewno ułatwiające organizacje domowej strefy gamingowej.

Ciekawe czy i w naszych polskich Ikeach pojawią się takie kartoniki, aby graczom ułatwić zakupy. Jeśli ktoś będzie przy okazji w Ikei to dajcie znać.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming