AnimacjaSerial

Szok i niedowierzanie. Simpsonowie jadą dalej, będzie 33 i 34 sezon

-

2 min czytania

Na kilka tygodni przed siedemsetnym odcinkiem Fox postanowił przedłużyć żywot kultowej animacji i zapewnić, że będziemy mogli ją oglądać do 2023 roku.

Fox podpisał kontrakt na kolejne dwa sezony Simpsonów. Oznacza to, że dostaniemy 33 i 34 sezon w ciągu najbliższych lat i twórcy dojdą do 750 epizodów w historii.

„To prawdziwa przyjemność ogłosić umowy dotyczące 33 i 34  sezonu dla The Simpsons” – wyjawił dyrektor generalny FOX Entertainment, Charlie Collier.  „Głęboki szacunek i gratulacje dla Matta, Jima, Ala i wielu innych wspaniałych partnerów, którzy naprawdę ciężko pracują, aby w końcu podnieść poziom The Tracey Ullman Show. Jak mówią, „praktyka czyni mistrza”.

„Wszyscy w The Simpsons są podekscytowani nowym kontraktem i planujemy wiele wielkich niespodzianek” – mówi twórca serialu Matt Groening. „Homer straci włos, Milhouse dostanie soczewki kontaktowe, a Bart po raz trzydziesty trzeci będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny”.

Producent wykonawczy James L. Brooks dodaje: „Moim najlepszym posunięciem było na samym początku, kiedy zdecydowałem się nigdy nie przestawać trzymać kciuków”.

W połowie 32 sezonu, Simpsonowia mjąa średnio 2,6 miliona widzów i ocenę demo 0,9 (w liczbach na żywo + tego samego dnia), plasując się na drugim miejscu wśród animowanych prpodukcji sieci (wyprzedza ich jedynie świeżak The Great North). Animacja zajmuje 4 miejsce. wśród wszystkich produkcji Foxa (za The Masked Singer, 9-1-1 i I Can See Your Voice).

Simpsonowie zaliczyli jednak najgorszy wynik w historii zaledwie kilka dni temu. Odcinek, które zadebiutował 28 lutego oglądało marne 1,24 miliona osób.

O tym, że Simpsonowie nie dają już rady mówi się od jakichś 15 lat. Fani twierdzą, że produkcja straciła pazur i wspominają złote czasy pierwszy 10 sezonów. Jednak nawet słabi Simpsonowie to często lepszy serial niż to co mają nam do zaproponowania inne telewizje.

Pozostaje nam się cieszyć. I oglądać.

Czytaj też: Zarząd WB nie jest pod wrażeniem Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Animacja