Film

Stawiasz na Godzille czy Konga? Stworzenia zostały dodane do kursów bukmacherskich

-

2 min czytania

Godzilla Vs. Kong to kolejna duża odsłona „Monster-Verse” firmy Legendary Pictures , która da nam długo wyczekiwane starcie tytanów. Internauci na stronach bukmacherskich zaczęli obstawiać, które stworzenie wygra walkę.

Zakładać można się w zasadzie o wszystko. No bo kto bogatemu (albo biednemu, który chce się wzbogacić) zabroni? Choć Godzilla vs. Kong ma mieć swoją premierę dopiero za 25 dni, to już wywołuje spore emocje. Sam zwiastun obejrzano już ponad 66 milionów razy! Trzeba przyznać, że jest to całkiem niezły wynik.

Po premierze najnowszego trailera wiele osób zaczęło spekulować, która z ikon MonsterVerse wygra starcie. Przez najnowszą obietnicę, która głosi, że „jeden upadnie”, bukmacherzy obstawiający online dodali te dwa stworzenia do swoich kursów bukmacherskich. Wojna kaiju, którą będziemy mogli obejrzeć już za miesiąc, z pewnością określi, kto jest obecnie królem potworów. A gdy opadnie kurz, ludzkość ponownie będzie mogła wziąć głęboki oddech. Nie trzeba chyba dodawać, że po tej gigantycznej wojnie świat Monster-Verse już nigdy nie będzie taki sam.

Jak twierdzi Bovada (strona bukmacherska), Kong jest faworytem wśród fanów z wynikiem 220, podczas gdy Godzilla otrzymała wynik 155. Wielu fanów zwraca uwagę, że w zwiastunach wygląda na to, że gigantyczny prymas ma przewagę. Swoją drogą, gdyby Adam Wingard był hazardzistą, byłaby to dla niego idealna okazja, aby zacząć trollować w sieci dzięki swojej wewnętrznej wiedzy na temat wyniku Godzilla kontra Kong.

Chociaż nadchodzący film może być ostatnim od Monster-Verse, Godzilla i Kong nie tracą dużo czasu, jeśli chodzi o przywrócenie ich do świata mediów. Netflix już pracuje nad dwoma nowymi seriami anime w świecie Godzilli. Są to Singular Point oraz Wyspa Czaszek. 

Jak myślisz, kto ostatecznie wygra bitwę między Godzillą a Kongiem? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Czytaj też: Zwycięzca może być tylko jeden – nowy trailer Godzilla vs. Kong

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne, tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha oraz dokucza znajomym. Przez rok mieszkała w Wietnamie i uczyła dzieci angielskiego, ale stwierdziła, że jednak lubi zimę i wróciła do kraju. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film