FashionMerchNews

South Park i Adidas współpracują i wydają buty Zręcznik 420

-

2 min czytania

Miasteczko South Park i odzieżowa marka Adidas łączą siły, aby 20 kwietnia wydać limitowaną wersję butów inspirowaną postacią z kreskówki.

Model dosyć specyficzny ma w komplecie wewnętrzne kieszenie i grafiki oczu na językach. Dodatkowo zdają się one przekrwione, jeżeli naświetlimy je Ultrafioletem.

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi Adidas nawiązał współpracę z artystą reggae Bad Bunny, teraz kontynuuje nowe projekty obuwnicze. Tym razem padło na South Park. przy współpracy stworzono nowy produkt o nazwie Campus 80, który inspirowany jest postacią o imieniu Zręcznik (ang. Towlie). Znany jest on przede wszystkim z tego, że otrzymuje specjalne zdolności po wypaleniu marihuany. Oprócz tego jest testerem jakości i wspólnikiem Randiego na Tegridy Farms.

Cały pomysł stworzenia obuwia dotyczy uczczenia 4/20, czyli święta palaczy jointów.

Cholewki, jak i większość buta pokryte są materiałem frotte. Całość jest koloru “Chalk Purple” co można by w wolnym tłumaczeniu opisać jako kredowy fiolet, co odpowiadałoby “spranemu” kolorowi. Na bucie są skórzane białe akcenty w postaci pasków i nakładek na pięty, aby nadać wygląd przypominający bohatera z Miasteczka South Park. Tradycyjne oznakowanie na języku zamieniono na oczy, które po naświetleniu UV stają się przekrwione, osiągając “efekt palacza”.

Wewnątrz buta znajdują się odzywki serialowego Zręcznika, czyli “Nie zapomnij zabrać ręcznika” i “Nie mam pojęcia, co się dzieje. Pod nimi znajdują się kieszonki, w których znajdziemy breloczki na klucze z postacią spalonego (nie dosłownie) ręcznika.

Buty na rynku pojawią się, jakżeby inaczej, dwudziestego kwietnia 2021 roku. Niestety ilość miejsc do zakupu detalicznego będzie ograniczona, więc pozostaje tylko internet, a i wtedy zamówienia trzeba dokonać na stronie Adidasa.

Czy jesteś gotowy wraz z marką odzieżową za świętować dnia 20 kwietnia? Jeśli nawet nie to inicjatywa przyznać trzeba, jest zabawna.

Czytaj też: PAC-MAN 99 będzie dostępny tylko na Nintendo Switch

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Fashion