Serial

Solos to nowa seria science fiction od Amazon z gwiazdorską obsadą

-

2 min czytania

Najnowsza produkcja od Amazon Prime rozpoczyna się słowami wypowiadanymi przez Morgana Freemana, że każdy z nas jest samotny w różny sposób. Nadaje to pewnego rodzaju ton całej antologii, którą niedługo będziemy mogli obejrzeć.

Twórcą nowego show jest David Well znany z Hunters, który można obejrzeć na tej samej platformie streamingowej. Poprzedni serial otrzymał wysokie noty wśród widzów, więc nowa seria też powinna być zrobiona na wysokim poziomie. Wiadomo na pewno, że w serialu wystąpią tacy aktorzy jak Anthony Mackie, który został nowym Kapitanem Ameryką, czy jedna z najlepszych aktorek, Helen Mirren. Pojawią się także wcześniej wspomniany Morgan Freeman i Dan Stevens z serialu Legion, a to tylko czubek góry lodowej.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tej antologii science fiction i jeżeli mówimy o gwiazdach, to wspomnieć trzeba, że jest ich tam cała galaktyka.

Solos to dramatyczna i skłaniająca do refleksji siedmioczęściowa seria antologii, która bada głębsze znaczenie relacji międzyludzkich, badane przez pryzmat jednostki. Solos opowiedzą wyjątkowe historie oparte na postaciach, każda z innej perspektywy i momentu w czasie, które ilustrują, że nawet w naszych najbardziej pozornie odosobnionych chwilach, w odmiennych okolicznościach, wszyscy jesteśmy połączeni ludzkim doświadczeniem.
Jak na razie nie wiadomo czy historie przedstawione w serialu będą połączone, wszystko wskazuje jednak na to, że tylko temat będzie przewodni. Przyznam szczerze, że po obejrzeniu trailera na myśl przyszły mi to jak pisarze w złotych latach science fiction opisywali problemy egzystencjalne i poszukiwanie człowieczeństwa w otoczce futurystycznej. Jeżeli serial ten będzie choć trochę przypominał ten rodzaj fantastyki, to ja jestem na tak.
Czytaj też:
Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Serial