Gaming

Sezon 4 Call of Duty tuż za rogiem, mamy nowy trailer [WIDEO]

-

3 min czytania

BLACK OPS Cold War I WARZONE Sezon 3 miał jedną z najbardziej wybuchowych premier w historii Call of Duty. Była to też przeogromna żenada, która sprawiła, że bardzo wielu graczy była po prostu wkurzona.

Verdansk został zniszczony, ale zanim to nastąpiło, u brzegów rozbił się statek przewożący wirusa. W mieście pojawili się zombie (co też rozczarowało wielu graczy). Jednak po atomowym incydencie wprowadzono zupełnie nową mapę do Battle Royale, a mianowicie wersję miasta z 1984 roku. Black Ops Cold War otrzymał mnóstwo nowych trybów, broni i operatorów. Na szczęście otrzymaliśmy bardzo dużo nowych rzeczy i ciężko będzie przebić to w sezonie 4, który nieubłaganie nadchodzi.

Podczas Live Summer Game Fest, Activision ujawniło, że Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War Season 4 pojawią się 17 czerwca. Co do dokładnej godziny to nie wiadomo, o której pojawi się do ściągnięcia, ale pewnie dowiemy się na dniach.

Sam zwiastun skupia się głównie na  narracji Warzone i zimnej wojnie, opierając się na wydarzeniach związanych ze Stitchem i Adlerem z poprzednich sezonów. Oczywiście jak to w trailerach, nie dowiadujemy się zbyt wiele, ale historia idzie do przodu.

Jak na razie niewiele wiemy o zawartości aktualizacji, na przykład o tym, jakie bronie zostaną dodane, czy o jakichkolwiek innych nowych funkcjach. Tak naprawdę zaserwowano nam tylko zajawkę, bo nawet na Summer Game Fest nie powiedziano nic więcej. Nie dziwmy się, bo to sprawdzony sposób.  Activision zazwyczaj nie ujawnia szczegółów na temat nowych dodatków przed rozpoczęciem sezonu. Mimo to tak jak w poprzednich możemy spodziewać się zaktualizowanej przepustki bojowej, a także nowych operatorów, mapy, broń, tryby i wydarzenia w grze.

W ostatnim sezonie zniszczono Verdańsk i przedstawiono mapę z Verdańsk ’84 i zostanie ona z nami na pewno przez jakiś czas. Pojawiają się informacje, że do szybszego poruszania się po mapie mogą być wykorzystywane tak zwane Red Doors. Wcześniej można było używać metra, ale zostało ono zamnknięte w sezonie 3.

Na pewno dojdzie do pewnych zmian wraz z rozwojem sytuacji w Verdańsku, więc warto będzie obserwować uważnie specjalne wydarzenia. W ramach aktualizacji na temat tego sezonu przedstawiciel Raven Software powiedział następującą rzecz:

W sezonie 4 wprowadzimy wiele ulepszeń do optyki i siatek BOCW. W połączeniu z kilkoma ekscytującymi zmianami w dodatkach, mamy wrażenie, że krajobraz opłacalnych broni dalekiego zasięgu wkrótce będzie tak różnorodny, jak nigdy dotąd

Co więcej, Raven wspomniało, że ulepszy mniej używane bronie z Modern Warfare, bo zostały zaniedbane po premierze Cold War. Wynika z tego, że może pojawić się także nowa meta.

Czytaj też:Czatowanie przez Battlenet stało się coraz łatwiejsze! Odblokowano globalnego dodawania znajomych! Sprawdź!

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming