SerialV.TVVideo

Mamy pierwszy trailer do serialu Loki!

-

< 1 minuta czytania

Najnowszy zwiastun serialu Loki! prezentuje świeże spojrzenie na serial Disney +

Marvel Studio kilka godzin temu wypuściło zwiastun Lokiego, serialu, który będzie emitowany na Disney +.

Zwiastun rozpoczyna się od przypomnienia nam, gdzie jest Loki i jak się tam dostał. W Avengers: Endgame, Loki podniósł Tesseract i prawie natychmiast został aresztowany przez wyjątkowo głupkowaty organ ds. Rozbieżności czasu (TVA). Według oficera TVA Mobiusa M. Mobiusa (w tej roli Owen Wilson), kiedy Loki podniósł Tesserakt, przypadkowo złamał czas i teraz musi to naprawić. I jak się okazuje, naprawianie czasu oznacza podróż przez słynne momenty MCU w czymś, co wygląda jak seria napadów science fiction na rzeczywistość.

Podczas samego trailera Loki odwiedza alternatywną wersję Nowego Jorku, w której Avengers Tower wraz z resztą miasta została zdziesiątkowana. Wyskakuje też gdzieś, co wygląda trochę jak Sakaar z Thor: Ragnarok, a może nawet Pompeje? Zdaje się, że odwiedza również Czarną Wdowę. A to tylko kilka odniesień, którymi jest wypełniony zwiastun!

Co jeszcze możemy w nim zobaczyć? Nie będziemy się rozpisywać. Przekonaj się sam podczas oglądania!

Premierę serialu zapowiedziano na 11 czerwca.

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne, tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha oraz dokucza znajomym. Przez rok mieszkała w Wietnamie i uczyła dzieci angielskiego, ale stwierdziła, że jednak lubi zimę i wróciła do kraju. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Serial