AnimacjaGamingNewsSerial

Serial Cyberpunk Edgerunner o dziwo dojdzie do skutku, mamy odpowiedź CDP

-

2 min czytania

Cyberpunk 2077 to gra, która wciąż wywołuje wiele emocji w środowisku graczy. W całej dramie, która się wtedy wydarzyła, jest szansa, że zapomnieliście tak jak ja, że zapowiedziano serial Cyberpunk Edgerunner na Netflix, a to jest dobra wiadomość.

Jeszcze w czerwcu 2020 ogłoszono “Cyberpunk: Edgerunners”, a było to na długo przed premierą gry w grudniu 2020 i burzą, która się wtedy rozpętała.

No i właśnie ten trailer był jedyną informacją, którą otrzymaliśmy. Oprócz tego krótkiego nagrania nie ma innych wiadomości na temat serialu. Jedynie mamy synopsis serialu, który brzmi:

Dzieciak z ulicy przemierza miasto przyszłości, przesiąknięte kultem technologii i cyberwszczepów. Mając wszystko do stracenia, postanawia zawalczyć o przetrwanie i zostać Edgerunnerem, najemnikiem znanym także jako Cyberpunk.

Brzmi znajomo prawda? Tak w bardzo dużym skrócie można by opisać fabułę samej gry, ale pamiętajmy, że nie będzie to adaptacja gry.

Dla przypomnienia animacją zajmuje się studio Trigger, znane ze swoich produkcji anime i tytułów takich jak Little Witch Academia, Kill la Kill, czy BNA. Ostatnimi czasy studio zrobiło także krótkometrażowe filmy ze świata Gwiezdnych Wojen.

Jak na razie jednak możemy was zapewnić, że animacja powstanie, bo skontaktowaliśmy się z CD Projektem i otrzymaliśmy taką oto wiadomość:

Serial CYBERPUNK: EDGERUNNERS jest w trakcie produkcji – podtrzymujemy, że jego premiera będzie miała miejsce w 2022 roku.

Kiedy w 2022 będzie premiera dokładnie? Takiej informacji już nie dostaliśmy, ale przynajmniej dobrze, że nie zaniechano produkcji. Także wszyscy fani tego gatunku science fiction mogą być spokojni, bo przyznać trzeba, że CP2077 pod względem scenariusza to jest perełka. Miejmy nadzieje, że serial też taki będzie.

Czytaj też: Aliens Fireteam Elite- dobry początek smutny koniec

 

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Animacja