Serial

“Seinfeld” trafi na Netflixa 1 października

-

2 min czytania

Możecie się jarać “The Office”, ale dla mnie fakt, że “Seinfeld” pojawi się na Netliksie jest o wiele większym wydarzeniem.

Podobnie jak w wypadku “The Office” “Seinfeld” przez długi czas był obecny w Polsce na Amazone Prime. Oczywiście wiele osób nie korzysta z tej platformy, więc dokonanie zakupu przez Netfliksa jest większym wydarzeniem, niż fakt, że produkcję Jerry’ego Seinfelda i Larry’ego Davida mogliśmy oglądać przez lata na Amazonie.

“Seinfeld” zniknął z Prime jakoś w zeszłym roku – co bardzo mnie zirytowało, ponieważ chciałem go pokazać mojej dziewczynie, ponieważ jest to serial, bez którego nie istniałoby “The Office”, “Przyjaciele”, “Community” i inne produkcje, które kocham. Na informację kiedy serial trafi na platformę czekaliśmy długo, ale też już wiemy. “Seinfeld” zadebiutuje na Netliksie 1 października 2021 roku. I zadebiutuje globalnie, czyli również w Polsce.

Po raz pierwszy każdy odcinek kultowego sitcomu będzie dostępny na całym świecie w jednej usłudze — i to w 4K. “Seinfeld” był związany ekskluzywną umową z Hulu w USA.

Ogłoszenie Netflix było odpowiednio meta dla serialu, który był reklamowany je jako dzieło „wschodzących gwiazd Larry’ego Davida i Jerry’ego Seinfelda”, z współdyrektorem generalnym Tedem Sarandosem, który odważył się powiedzieć: „Naprawdę myślę, że on i pan David mają przed sobą ogromną przyszłość, jestem zachwycony, że Netflix może być dla nich domem, w którym powiększą swoje grono fanów”.

„Wschodzący gwiazda – komik Jerry Seinfeld” po przeczytaniu informacji o swoim debiucie na platformie, podziękował Netflixowi za „danie nam tej szansy”, nazywając program „szalonym projektem” i mówiąc: „Nie zdawałem sobie sprawy, że zrobiliśmy tak dużo odcinków”.

Na platformie pojawi się wszystko 180 epizodów sitcomu.

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial