Serial

Scott Bakula twierdzi, że powrót “Zagubionego w Czasie” jest nieunikniony

-

2 min czytania

Po milionie sezonów CBS w końcu zdecydowało się na zakończenie NCIS: Nowy Orlean. Oznacza to, że weteran telewizji Scott Bakula będzie bezrobotny. Tylko czy na długo?

O tym, że Bakula mógłby powrócić do swojej roli Kapitana Jonathana Archera w Star Trek: Enterprise mówi się od kilku miesięcy. Serial dostępny jest na CBS All Access i Paramount +, więc dla aktora nie zmieniłby się pracodawca, jedynie projekt.

Jednak o tym, że Zagubiony w Czasie miałby powrócić mówi się od dekad. Oryginalny serial zniknął z anteny niemalże 30 lat temu, bowiem ostatni odcinek wyemitowano w maju 1993 roku.

Zagubiony w Czasie powróci do tv?

W Zagubionym w Czasie Bakula wcielał się w Dr. Sama Becketta, lekarza, który testował teorię podróży w czasie, ta doprowadziła do tego, że bohater wskoczył w ciało pilota Air Force 50 lat wcześniej. Gdy szukał sposobu na powrót do własnego ciała odkrył, że może trafiać do innych osób, w innych czasach.

Jego najbliższym przyjacielem był Admiral Al Calavicci, który był jednak jedynie hologramem. W ostatnim odcinku Sam przeskakuje do 1 kwietnia 1969 roku, aby powiedzieć pierwszej żonie Ala, że ten żyje i powróci do domu.

Przed ostatnimi napisami w historii serialu dowiedzieliśmy się, że Al i Beth zmienili przeszłość w taki sposób, aby nigdy nie wziąć rozwodu. A Sam pozostawiony sam sobie, nie był w stanie powrócić do domu.

Bakula w rozmowie z TVLine przyznał, że według niego Zagubiony w Czasie na pewno powróci do telewizji. Aktor nie jest jednak pewien w jakiej formie to nastąpi. Bakula przyznał, że wiele osób sugerowało mu powrót do serialu, w którym miałby tym razem zagrać rolę mentora dla swojego syna, który przejmuje pałeczkę i gra główną rolę.

Wszyscy wiemy, że Sam wciąż tam jest i zawsze mówię ludziom, że to powinno być pocieszające – że wciąż  naprawia rzeczy, które kiedyś poszły nie tak.

dodał na koniec.

Chcielibyście powrotu tej produkcji?

Czytaj też: Joaquin Phoenix wystąpi w nowym filmie autora “Hereditary” i “Midsommar”

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial