Serial

Scenarzyści pracują już nad siódmym sezonem Ricka i Morty’ego

-

2 min czytania

Mimo że fani nadal nie zobaczyli w całości piątego sezonu przygód Ricka i Morty’ego, twórcy zdążyli już wszystko napisać, a teraz skupiają się na sezonie siódmym.

O tym, że ruszył prace nad siódmym sezonem serialu poinformował Alex Rubens. Scenarzysta napisał na swoim Twitterze: “Czy mogę mówić ludziom, że pracuje nad 7 sezonem Ricka i Morty’ego? (Jeśli nie to nie mówię)”.

Rick i Morty to nadal jedna z najpopularniejszych animacji dla dorosłych na świecie. Fani nadal czekają na premierę piątego sezonu, cieszy jednak, że twórcy nie próżnują.

W zeszłym roku producent i scenarzysta serialu Scott Marder przyznał, że w piątym sezonie możemy się spodziewać szokujących wydarzeń, które wstrząsnął fanami,

Dan Harmon, współtwórca serialu, również potwierdził, że ruszyły prace nad siódemką.

Wydaje mi się, że pracujemy nad siódmym sezonem, nie jestem nawet w stanie się połapać. W tym momencie nie wiedziałbym, czy spoiluje piąty czy szósty sezon.

mówił twórca Community.

Harmon podkreślał, że w związku z pandemią scenarzyści Ricka i Morty’ego są bardziej gotowi niż kiedykolwiek. Okazało się, że dla nich konieczność siedzenia w domach była błogosławieństwem i pozwoliła nie spóźniać się ze scenariuszami.

To sprawia, że ​​musisz skupić się na całym procesie, gdy nie masz już takiego środowiska biurowego. Każdy musi zdalnie sterować tą kolonią pszczół, aby miód był robiony po prostu bardziej konsekwentnie. To dla nas działa.

Przypomnijmy, że obaj twórcy Ricka i Morty’ego pracują również nad własnymi projektami. Justin Roiland stworzył już Solar Opposites dla Star – platformy streamingowej należący do Disneya.

Za to Dan Harmon ma stworzyć animację o starożytnej Grecji, która kilka dni temu zamówił i niego Fox. Czyli w sumie Disney co nie?

Czytaj też: Oryginalne grafiki twórcy Rick i Morty wystawione na aukcji

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial