FilmNews

Ryan Reynolds wspomniał o Deadpoolu 3! Kiedy powstanie film ? Mamy odpowiedź!

-

2 min czytania

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, iż amerykański scenarzysta i aktor -Ryan Reynolds kojarzony z postaci Deadpoola i FreeGuya zrobił sobie przerwę od aktorstwa. Czyżby to oznaczało, że czerwony wariat, którego pokochał cały świat nigdy nie, powróci na ekrany kin?

Otóż nie do końca! Kilka miesięcy temu przedstawiciele Marvel Studios potwierdziło, że Deadpool 3 będzie rozgrywać się w uniwersum Marvel Cinematic Universe. Niestety, ta skromna informacja musi nam na razie wystarczyć, gdyż twórcy chcą utrzymać wszystko w tajemnicy.

Co ciekawe główny odtwórca roli Deadpoola-  Ryan Reynolds nie podaje jednoznacznej odpowiedzi czy trzecia część faktycznie powstaje. Obecnie aktor zajął się promocją swojego najnowszego filmu ,,Red Notice”, przez co dziennikarze pytają go oto ciągle, kiedy zdradzi nam więcej szczegółów na temat nowych projektów?

W rozmowie dla serwisu Variety Reynolds odpowiadał krótko i ozięble. Zazwyczaj artysta jest bardzo wyluzowany i zabawny w swoich wypowiedziach, lecz teraz o dziwo był bardzo małomówny:

Nie po to tutaj jesteśmy… Nie mogę tego skomentować w tym momencie, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Z kolei szef Marvel Studios – Kevin Feige w wywiadzie dla serwisu Comicbook.com oznajmił, że firma ma już plan, kiedy Deadpool 3 faktycznie mógłby zostać zaprezentowany światu. Jednakże od tamtego momentu Feige postanowił opóźnić wszystkie zaplanowane dotąd produkcję. Z kolei Reynolds w tym samym czasie postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Jak sam twierdzi, chce skupić się na wychowywaniu dzieci, które rosną bardzo szybko, a on nie chce tego przegapić:

Szczerze mówiąc, moje dzieciaki rosną dużo szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, a ja nie chcę tego stracić. To jest dla mnie teraz najważniejsza rzecz na świecie, a nie jakieś filmy.

Prawdopodobnie Reynolds, zajmując się wychowywaniem  swoich dzieci, zrezygnował także z pisania scenariusza do nowego Deadpoola, który współtworzy z Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin. Jednak czy faktycznie aktor przestał pisać na rzecz swoich pociech? Miejmy nadzieję, że tego dowiemy się wkrótce!

Czytaj też: Elden RIng – Nowe IP od twórców serii Dark Souls w 20 – minutowym gameplayu![Wideo]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film