Film

Russell Crowe dołącza do obsady “Thor: Love And Thunder”

-

2 min czytania

Russell Crowe dołączył do obsady jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów od Marvel, czyli Thora 4, którego reżyserem będzie oczywiście Taika Waititi.

Wcześniej wiedzieliśmy, że w filmie zobaczymy m.in.  Chris Hemswortha (oczywiście w roli Thora), Natalie Portman (w role Jane Foster) i Christiana Bale’a, który zagra tego złego, z którym Thor i spółka będą musieli się zmierzyć.

Rola Crowe’a jest na razie owiana tajemnicą. Według Deadline nie będzie ona zbyt duża. Najprawdopodobniej będzie to jedynie cameo. Twórcy chcieli ukryć informację o tym, że Crowe pojawi się w filmie, ale czujni fajni zdołali zrobić zdjęcia aktorowi na planie filmowym w Australii.

Przypomnijmy, że niedawno potwierdzono fakt, że Matt Damon pojawi się w Thor: Love and Thunder i ponownie zagra rolę aktora, który wciela się w Lokiego, podobnie jak w Ragnaroku.

Premiera filmu została zapowiedziana na 6 maja 2022 roku. Nie wiemy czy uda się tę datę utrzymać, ale możemy po prostu trzymać mocno kciuki. Koronawirus nadal jest wielkim problemem, więc pozostaje mieć nadzieję.

Ragnarok był nieoczekiwanym hitem wśród fanów Marvela. Po poprzednich miałkich dwóch częściach, Thor potrzebował pobudzenia. Jak się okazało zastrzyk energii zapewnił mu Taika Waititi, który w roli reżysera sprawił się wyśmienicie. Thor: Ragnarok był zabawny, ekscytujący i sprawił, że najnudniejszy Avenger stał się jednym z najbardziej lubianych.

Czytaj też: Twórcy “butów szatana” z domieszką ludzkiej krwi zostali pozwani przez Nike

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film