Film

Ron Perlman będzie głosem Optimus Primala w nowych Transformersach

-

2 min czytania

Ron Perlman wystąpi w następnej odsłonie kinowych Transformersów. Aktor, który pracował już przy Transformers: Powers of the Primes zostanie głosem lidera Maximalsów – Optimus Primala.

Następny kinowy film Transformer będzie koncentrował się na Wojnach Bestii. Hisotria będzie toczyła się w latach 90. – i pozwoli nam poznać  Maximals, Predacons i Terrorcons, którzy dołączą do toczącej się na Ziemi bitwy pomiędzy Autobotami i Decepticonami. W Rise of the Beasts zobaczymy m.in. Anthony’ego Ramosa i Dominique Fishback a.

Steven Caple Jr. (Creed II) będzie reżyserem tworzącym na podstaiwe scenariusza Darnella Metayera i Josha Petersa.

Rona Perlman głosem Optimus Primala

Oprócz bycia dowódctwą Maximals, Optimus Primal jest kapitanem statku kosmicznego Axalon. W bitwie jest odważnym i honorowym wojownikiem — lojalnym wobec przyjaciół i szanującym wrogów — choć jest gotów zrobić wszystko, aby stoczyć dobrą walkę. W lore  Transformers uratował kiedyś życie swojemu legendarnemu imiennikowi, Optimusowi Prime, i rywalizował z Megatronem, dowódcą Predaconów. Chociaż komputery Axalona sugerowały, że jego trybem bestii jest nietoperz, odrzucił to na rzecz potężniejszego goryla.

Michael Bay nie będzie oczywiście reżyserem, ale nadal odpowiada za produkcję kolejne odsłony hitu. Ostatnimi filmowymi Transformersami była Bumblbee¸który zadebiutował w grudniu 2018 roku. Premiera Transformers: Rise of the Beasts została zapowiedziana na 24 czerwca 2022 roku.

Perlman to ulubieniec wielu komiksiarzy. To on wcielił się w genialną wersję Hellboya w filmach Guillermo del Toro. Pracował również przy Bladzie i Pacific Rim. Aktor ma się również pojawić w następnej produkcji hiszpańskiego reżysera Nightmare Alley.

Co sądzicie o Ronie w obsadzie?

Czytaj też: Disney zmienia nazwę statku Boby Fetta. Szefowie nie chcą nawiązań do niewolnictwa

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film