Serial

Richard Ayoade i Matt Berry pojawią się w “Krapopolis” – nowej animacji twórcy “Ricka i Morty’ego”

-

2 min czytania

Dan Harmon ogłosił aktorów, których usłszymy w jego nowej animacji „Krapopolis”, w obsadzie znajdziemy Hanę Waddingham („Ted Lasso”), Richarda Ayoade („Crowd IT”), Mattaa Berry („Co robimy w cieniu”), Pam Murphy („Morderstwa w Mapleworth”) i Duncana Trussell („Ewangelia o północy”) jako główne postacie komedii osadzonej w mitycznej starożytnej Grecji.

Może cię zainteresować: O definicji szaleństwa w Far Cry 3 możecie dowiedzieć się za darmo

Nowa seria autora „Rick i Morty” i „Community”, której premiera w sieci telewizyjnej ma się odbyć w 2022 roku, „koncentruje się na wadliwej rodzinie ludzi, bogów i potworów, która próbuje rządzić jednym z pierwszych miast na świecie bez zabijania siebie nawzajem.”

“W serialu Ayoade użycza głosu Tyrannisowi, śmiertelnemu synowi bogini. Jest dobrotliwym królem Krapopolis, który stara się stać się kimś w mieście, które zasługuje na swoją nazwę. Waddingham gra Delirię, matkę Tyrannisa, boginię samozniszczenia i wątpliwych wyborów. W swojej rozszerzonej olimpijskiej rodzinie – opartej na ojcobójstwie i niewierności – znana jest jako ta tandetna. Berry to Shlub, ojciec Tyrannisa, mantitaur (pół centaur [koń + człowiek], pół mantikora [lew + człowiek + skorpion]). Jest dziwacznym i przesadzonym stworem, twierdzi, że jest artystą i dosłownie nigdy za nic nie zapłacił, w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, przez całe swoje życie. Murphy to głos Stuppendousa, przyrodniej siostry Tyrannisa, córki Delrii i cyklopa. Trussell gra Hippocampusa, przyrodniego brata Tyrannisa, potomka Shluba i syreny.”

„Krapopolis” to pierwszy serial w ramach umowy animacyjnej Harmona z Fox Entertainment, która została podpisana w zeszłym roku . Serial należy w całości do Foxa, został wyprodukowany przez studio animacji Bento Box Entertainment. Nie znamy dokładnej daty premiery serialu.

Czytaj też: Młodzi gracze w Chinach znaleźli już sposób na ominięcie ograniczenia czasu gier

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial