KulturaSerial

Reunion “Przyjaciół” trafi do nas w marcu. Tak twierdzi Matthew Perry

-

2 min czytania

Długo zapowiadany odcinek specjalny “Przyjaciół” ma mieć swoją premierę w marcu 2021 roku i pojawi się na platformie streamingowej HBO Max poinformował Matthew Perry.

Aktor, który oczywiście najlepiej znany jest jako Chandler, poinformował o dacie na swoim Twitterze. O tym, że trwają prace nad specjalnym odcinkiem “Przyjaciół” wiemy od lutego.

Właśnie wtedy wszyscy aktorzy znani z serialu David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Jennifer Aniston (Rachel Green) i Matthew Perry (Chandler Bing) potwierdzili co się wydarzy w ciągu następnych kilku miesięcy.

Niestety nie polecamy za bardzo się ekscytować nadchodzącą premierą. Według doniesień mediów nie możemy spodziewać się nowego odcinka “Przyjaciół”, a raczej specjalnego panelu, w trakcie którego aktorzy będą dyskutowali i wspominali okre,s gdy byli częścią najpopularniejszego serialu na świecie.

Spodziewajcie się więc pytań o ulubiony odcinek. Opowieści zza kulis i ogólnego cukierkowego klimatu, który i tak obejrzymy, bo “Przyjaciele” to duża część naszego dorastania. Jednak miło byłoby zobaczyć chociaż kilkunastominutowe podsumowanie, jak może wyglądać życie Rossa i reszty.

I dowiedzieć się czy w uniwersum “Przyjaciół” serial “Joey” został wymazany z istnienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Matthew Perry (@mattyperry4)

Courtney Cox w rozmowie z Kevinem Nealone wyjawiła, że od zakończenia serialu cała szóstka aktorów spotkała się ze sobą tylko dwukrotnie. “Będzie świetnie. Tak naprawdę nigdy nie usiedliśmy wspólnie i nie rozmawialiśmy o tym czego byliście częścią. Wspaniale będzie móc pogadać o tak wyjątkowym przeżyciu.”

Według amerykańskich mediów każdy z aktorów z oryginalnej serii zarobi około 4 milionów dolarów za godzinny program.

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura