FilmNews

Red Notice – film od Netflix pobił rekord oglądalności. To najpopularniejsza produkcja w historii serwisu

-

2 min czytania

To był strzał w dziesiątkę! Netflix ogłosił, że najnowsza produkcja serwisu ,, Red Notice” pobiła wszelkie rekordy oglądalności, stając się przy tym najbardziej dochodową produkcją w historii istnienia platformy streamingowej.

Netflix musi być bardzo dumny ze swojego osiągnięcia. Zainwestowanie  150 milionów dolarów  w film ,,Red Notice” i zaangażowanie w projekt trzech najpopularniejszych amerykańskich aktorów ostatni lat było przepisem na ogromny sukces. Najwyraźniej produkcja zyskała sporą popularność dzięki Johnsonowi, Gadot i Reynoldsowi.

Wspomniani aktorzy pogratulowali twórcom wielkiego sukcesu oraz wspaniałego debiutu na platformie za pośrednictwem swoich kont na Twitterze. Poniżej jeden ze wpisów:

Red Notice to wysokobudżetowa produkcja (150 milionów dolarów) od Netflix, która zadebiutowała 12 listopada 2021 roku. Za reżyserię filmy odpowiada Rawson Marshall Thurber, który ma na swoim koncie głównie komediowe produkcje tj.: ,,Agent i pół”, “Millerowie” czy “Drapacz chmur”. W filmie występują Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds. Udział tych znakomitych aktorów na wstępie zwiastuje porządną dawkę kina akcji z lekką nutą zawstydzającego humoru.

Akcja tytułu opowiada historie agenta FBI o nazwisku Johson, który otrzymuje pewne zadanie mające na celu powstrzymanie kradzieży różnych, wartościowych dzieł sztuki. Niestety, w wyniku pewnego dysonansu agent wpada w serię niefortunnych zdarzeń, które zmuszają go do współpracy ze pewnym inteligentnym złodziejem (Reynolds), aby powstrzymać seksowną oszustkę (Gadot) przed kradzieżą artefaktów z czasów Kleopatry. Jednakże okazuje się, że wspomniane cenne eksponaty są tylko ,,zasłoną dymną”, a stawka ,,skoku” jest o wiele większą, niż pierwotnie zakładano.

Może ci się spodobać: Spirited Away: W krainie bogów – animacja studia Ghibli otrzyma aktorską adaptację [Zdjęcia]

Nie wiem jak wy, ale nasza ekipa od kilku minut z wielkim zaangażowaniem ogląda niniejszą produkcję, która według nas przebija wszelkie premiery w tym roku. W imieniu redakcji serdecznie zapraszamy na seans. Nie zapomnijcie zaprosić swoich znajomych, ponieważ porządna dawka śmiechu i zaskoczenia jest kwintesencją dobrego kina!

Czytaj też: Nie macie pomysłu na ślub i wesele? Zaufajcie Pokemonom! [Inspiracja]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film