MuzykaNewsxd

Raper wszczepił sobie złote łańcuchy w miejsce włosów na głowie

-

2 min czytania

23-letni meksykański raper reggaeton Dan Sur postanowił chirurgicznie wszczepić sobie łańcuchy w skórę głowy. Dzięki temu drastycznemu posunięciu Sur przyjmuje teraz, że jest pierwszym raperem w historii ludzkości, któremu wszczepiono złote włosy.

Wybić się w świecie muzycznym nie jest łatwo. Są różne sposoby, aby wyróżnić się na tle innych wykonawców. Jedni mają po prostu talent i w końcu zostają zauważeni przez odpowiednie osoby. Inni robią, co mogą, aby świat o nich w końcu usłyszał. I zdarza się, że są to bardzo dziwne czynności.

Dan Sur to 23-letni meksykański raper reggaeton, którego kariera muzyczna dopiero się rozpoczyna. Zamiast jednak się na niej skupić i produkować dobre kawałki, postanowił zwrócić na siebie uwagę w dosyć niecodzienny sposób. Mężczyzna bowiem w miejsce swoich naturalnych włosów, chirurgicznie wszczepił sobie złote łańcuchy. Dzięki temu drastycznemu posunięciu Sur przyjmuje teraz, że jest pierwszym raperem w historii ludzkości, któremu wszczepiono złote włosy.

Może cię zainteresować: Połknął telefon komórkowy i zgłosił się do lekarza z bólem brzucha dopiero po 4 dniach.

W jednym z nagrań wideo na TikToku, Sur tłumaczy, dlaczego zdecydował się zastąpić włosy łańcuchami w ten sposób:

Prawda jest taka, że ​​chciałem zrobić coś innego, niż farbowanie włosów, bo widzę, że robi to niemal każdy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zaczną mnie teraz kopiować. Mam to jako haczyk wszczepiony w moją głowę, a ten haczyk ma haczyki i wszystkie są zaczepione w mojej czaszce pod skórą.

Możesz się przyjrzeć bliżej tym dziwnym, łańcuszkowym włosom na jego teledyskach. Choć ostrzegam, że wygląda to dosyć niekomfortowo.

Chirurgiczny wyczyn Sura nie jest jedynym, który wyróżnia się w tym roku w rapie. W lutym Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament o wartości 24 milionów dolarów. Na początku tego tygodnia okazało się, że diament ten został zerwany podczas jego lipcowego koncertu, kiedy artysta wskoczył w tłum. Niedawno potwierdził, że nadal ma go w swoim posiadaniu, choć nie jest jasne, czy planuje go ponownie przymocować.

Czytaj też: Lil Nas X stworzył własną grę “Twerk Hero”, w której możesz kręcić tyłkiem do “Montero”

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Muzyka