GamingNews

PS5 za darmo! Szef studia Shift Up podarował swoim pracownikom najnowsze konsole Sony!

-

2 min czytania

Jakiś czas temu pracownicy koreańskiego studia Shift UP otrzymali niesamowity prezent od swojego szefa- Hyung-Tae Kima. Z okazji prezentacji ich najnowszego projektu – Projekt Eve na tegorocznym PlayStation Showcase.

Szef koreańskiego studia zakupił  260 egzemplarzy konsoli Play Station 5 i wręczył je każdemu pracownikowi zespołu. W ten sposób chciał okazać im wdzięczność  za prężne przygotowanie ich debiutanckiej gry akcji w stylu Dark Souls i zaprezentowanie jej na wyżej wymienionym wydarzeniu, w którym szerokie grono osób mogło zobaczyć ich najnowszy produkt.

Project Eve to gra pokazująca możliwość wyciśnięcia potencjalnej ,,mocy” z konsoli nowej generacji Sony. Oglądając zwiastun nie, możemy dowiedzieć się niczego więcej na temat produkcji. Jednak już teraz twórcy poinformowali nas, że ich debiutancki produkt będzie działać w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Zaprezentowany system walki  jest (prawdopodobnie) miksem japońskiej i koreańskiej stylistyki, używanej w wielu grach z gatunku JRPG, który bynajmniej może  nie przynieść produkcji większej popularności po premierze. Mimo tego sam pokaz przyniósł Shift Up ogromny sukces. Jeżeli Project Eve nie otrzyma ,, spadku” graficznego, to może stać się jedną z najładniejszych i najbardziej zoptymalizowanych gier akcji, nawiązujących do japońskich tytułów.

Warto też wspomnieć, że gra zasilana jest najnowszym silnikiem Unreal Engine 5, który zapewnia produkcji niesamowite wytryski graficzne i optymalne działanie silnika gry.

Wspaniały gest szefa wykonany w stronę jego pracowników kosztował firmę ponad 140 tysięcy dolarów. Jednakże należy zaznaczyć, że takiego typu podwyżka z pewnością zadowoliłaby niejednego konsolowego nerda, a taki miły prezent na pewno zmotywował zespół do dalszej i starannej pracy nad nowymi projektami. Szefowie doceniajcie swoich pracowników! Małe prezenty na osłodę są wręcz wskazane, nie ważne, w jakim środowisku pracujemy.

Czytaj też: Najdziwniejsze kursy, które możesz zrobić online

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming