Serial

Prawdziwa wersja Squid Game rozgrywa się właśnie w hotelu w Korei

-

2 min czytania
Z fali popularności wielkiego hitu Netfliksa “Squid game”, ludzie na całym świecie szukają sposobów na wykorzystać trendu. Hotel w prowincji Gangwon w Korei Południowej właśnie to zrobił, organizując własną, prawdziwą wersję programu. Ale bez zabijania.

Korea Times poinformował, że w hotelu St. John’s w Gangneung odbywa się impreza, reklamując się jako realistyczne podejście do popularnego programu Netfliksa – Squid Game. Zwycięzca rozgrywek ma zgarnąć do domu 5 milionów wonów (około 4178 USD). Do gry może dołączyć każdy. Koszt rejestracji na osobę wynosi 10 000 wonów (8,39 USD). Jak można przypuszczać, wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, nie pozostawiając żadnych wolnych miejsc do zarezerwowania.

Może cię zainteresować: Reżyser „Squid Game” ujawnia plan na drugi sezon

Podobnie jak na początku programu, uczestnicy konkursu otrzymają tajemniczą wizytówkę z numerem telefonu. Uczestnicy proszeni są o spotkanie w sosnowym lesie w pobliżu hotelu, aby wziąć udział w czterech grach: „Kwiat Mugungwha zakwitł” (Czerwone światło, Zielone światło w naszym odpowiedniku), przeciąganie liny, „ttakji chigi” (przerzucanie papierowych płytek) i wyzwanie „dalgona” (płaski cukierek z kształtem do wycięcia). Chociaż w grze nie ma ofiar śmiertelnych, to nadal ci, którzy nie przestrzegają zasad lub przegrywają, zostają wyeliminowani. Gracze do końca rozgrywki nie będą wiedzieć, kto jest ich gospodarzem.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej hotelu.

Czytaj też: Koreańscy fani podkreślają, że napisy “Squid Game” po angielsku zmieniają sens całego serialu

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Serial