News

Powstanie serial Jak poznałam Waszego ojca z Hilary Duff. Będzie on spinoffem słynnego HIMYM

-

2 min czytania

Jak poznałam Twojego ojca, spinoff długiej komedii CBS Jak poznałem twoją matkę, jest gotowy do wyemitowania. W roli głównej wystąpi Hilary Duff.

Jak poznałem Waszą matkę to serial, który był emitowany w latach 2005-2014. W końcu po 9 sezonach, z czego ostatni był niezbyt udany, miało miejsce wielkie zakończenie. Wszyscy poznali miłość życia Teda Mosby’ego i choć nie żyli długo i szczęśliwie, to serial został zakończony. Platforma Hulu chce jednak reaktywować opowieść i właśnie zapowiedziała swój tytuł – Jak poznałam Waszego ojca.

W roli głównej ma wystąpić Hilary Duff. Wcieli się ona w Sophie, która będzie opowiadać swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Podobnie jak Josh Radnor w roli Teda Mosbyego opowiadał o poznaniu żony swoim dzieciom w oryginalnej serii. Historia zaczyna się w 2021 roku, kiedy Sophie i jej zgrana grupa przyjaciół jest w trakcie zastanawiania się, kim są, czego chcą od życia i jak się zakochać w dobie aplikacji randkowych i nieograniczonych możliwości.

Miałem ogromne szczęście w mojej karierze, mogąc zagrać kilka wspaniałych postaci i nie mogę się doczekać, aby wcielić się w rolę Sophie. Jako wielki fan How I Met Your Mother, jestem zaszczycona i trochę zdenerwowana.

Powiedziała Duff.

Na razie widzowie mogą liczyć na 10 odcinków. Twórcami serialu zostali Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej pracowali przy „Tacy jesteśmy”. Samą produkcją wykonawczą zajmą się jednak twórcy oryginalnego HIMYM, czyli Carter Bays i Craig Thomas. Serial zostanie wyprodukowany przez 20th Television.

 

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News