Gaming

Połączenie Call of Duty: Black Ops Cold War z Warzonem ma w końcu trailer pierwszego sezonu

-

2 min czytania

Nie przesadzę, jeśli powiem, że tegoroczny Warzone jest dla mnie najważniejszą grą ostatnich miesięcy. Chociaż przez lata powstrzymywałem się przed graniem w CoDa to wersja Battle Royale uzależniła mnie na dobre.

Darmowy Warzone spodobał mi się na tyle, że po raz pierwszy od premiery oryginalnego Call of Duty postanowiłem kupić sobie pełną wersję nowej odsłony gry. I chociaż Black Ops Cold War mnie nie zachwycił to i tak czekam na pierwszy sezon nowej odsłony Warzone’a z wypiekami na twarzy.

Przez długi czas gracze nie wiedzieli, jak ma wyglądać przyszłość Warzone. Z jednej strony szefowie Activision zapowiadali, że będzie on towarzyszył każdej kolejnej odsłonie serii. Z drugiej podkreślali, że nie będą ingerowali w gameplay, co cieszyło tych graczy, którzy pokochali Warzone, za to czym było. A nie zajarali się zarazem gameplayem znanym z Black Ops.

Call of Duty: Black Ops Cold War Warzone z pierwszym trailerem

Jak będzie ostatecznie wyglądał nowy zapdejtowany Warzone, nie wiemy. Premiera pierwszego sezonu zapowiedziana została na 16 grudnia, pozostaje nam więc nadal czekać i mieć nadzieję, że twórcy nas pozytywnie zaskoczą. Na razie wiemy, że w grze pojawi się nowa mapa — Alcatraz.

Alcatraz ma być wykorzystywane jedynie do trybu mini royale, w którym bierze udział 75 graczy. Jeśli chodzi o Verdansk, mapa pozostanie niezmieniona w stosunku do szóstego sezonu Warzone.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun pierwszego sezonu Call of Duty®: Black Ops Cold War i Warzone™. I chce podkreślić, że rozumiem, iż prawa autorskie są ważne, ale dawno nie widziałem bardziej pokracznie wyglądającej nazwy niż w wypadku najnowszej odsłony CoDa. Strach się bać czy w następnych odsłonach liczba słów nie będzie jeszcze bardziej rosła, aż tytuł będzie bardziej przypominał krótkie opowiadanie, zamiast chwytliwej nazwy.

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming