Od redakcjiV.TV

Pixel Haven 2021! obejrzyj naszą relację [Wideo]

-

3 min czytania

W miniony weekend w Warszawskiej Szkole Filmowej odbyła się jedna z największych eventów retro. Podczas Pixel Haven 2021 nasi reporterzy mieli okazję wsiąknąć we wspaniały świat konsol, starych gier, rywalizacji esportowej i żywej historii retrogamingu.

Największe retro wydarzenie w Polsce i w Europie po raz pierwszy po długim lockdownie powróciło, jako przedsięwzięcie offline, co zapewne ucieszyło wielu zagorzałych retro freaków, w tym naszych reporterów.

Tegoroczne PH 2021 dzieli się  kilka pobocznych wydarzeń, tj.: Pixel Connect, wystawy Pixel Expo oraz konkursy z nagrodami Pixel Awards Europe. Pomiędzy aktywnościami mogliśmy odwiedzić wiele dedykowanych stoisk ze sprzętami gamingowymi, a także wspaniałe wystawy figurek bitewnych ze Warhammera i serii Star Wars, czy sklepów z różnymi pamiątkami.  Atmosfera na evencie była przednia, co możecie zobaczyć w naszej relacji wideo, którą udostępniamy poniżej:

Oglądając naszą relację, możecie zauważyć, że na wydarzeniu pojawili się nie tylko starzy i zagorzali fani retro, ale także  młode pokolenie, które również wykazało duże zainteresowanie retrogamingiem. To naprawdę pięknie, że Pixel Haven 2021 łączy pokolenia gracz w każdy możliwy sposób!

Czytaj też: Doom uruchomiony na Twitterze! Kolejny projekt hitem internetu!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Od redakcji