GamingNews

Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone [WIDEO]

-

3 min czytania

Call of Duty: Vanguard da nam nie tylko całkowicie nowe tryby gry wielosobowej, ale i nową mapę do trybu battle royale, Warzone.

Premiera Call of Duty: Vanguard  już piątego listopada tego roku. Activision ruszyło więc z kampanią promocyjną, która powoli odkrywa przed nami nowości powrotu na fronty Drugiej Wojny Światowej.

Na wstępie poznaliśmy oczywiście kampanię dla pojedynczego gracza, która przedstawi nam początki Sił Specjalnych przez pryzmat uniwersum Call of Duty. Podobnie jak w trybie wielosobowym, zwiedzimy w niej wszystkie fronty, od Afryki przez Pacyfik do zakończenia wojny w Berlinie. Po prezentacji misji w Stalingradzie, którą mogliśmy zobaczyć podczas niedawnych targów Gamescom, możemy łatwo wywnioskować, że będą to poziomy prezentujące czwórkę głównych bohaterów, a lwią część czasu spędzimy w 1945 roku szukając następcy Adolfa Hitlera.

Najbardziej jednak wyczekiwanymi informacjami na temat Call of Duty: Vanguard są zmiany i dodatki, które zostaną wprowadzone w Warzone, czyli najbardziej popularnym obecnie trybie tej franczyzy. Dziś, czyli 7 września, Activision podzieliło się pierwszymi detalami na ten temat:

Jak widać po pierwszych minutach prezentacji normalny tryb sieciowy ponownie będzie pełny szybkiej i bombastycznej akcji, gadżetów i tematycznych operatorów zarówno po stronie Aliantów, jak i Osi.

Najważniejsza jest jednak nowa mapa do Warzone:

Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone [WIDEO]

fot by Activision

Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone [WIDEO]

fot by Activision

Nowa mapa do Warzone, którą będziemy mogli wybrać z poziomu menu, została stworzona od nowa i będzie mniej więcej tych samych rozmiarów, co Verdańsk. Inspirowana będzie ona wyspami na Pacyfiku i, według deweloperów, ma być bardziej żywa niż oryginalna – sekretów do znalezienia ma na niej być bardzo dużo i sama jej eksploracja ma być ponoć znacznie bardziej przyjemniejsza.

Wraz z nową mapą w Warzone w wersji na PC pojawi się również nowy system przeciwko oszustwom, który w tej chwili jest na etapie bardzo aktywnego testowania.

czytaj też: Wrocławska Politechnika tworzy off-roadowy wózek dla niepełnosprawnych osób

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming