LudzieNews

Parczew – mężczyzna postanowił wyrzucić śmiecie do lasu. Złapano go bo zostawił stare awizo!

-

2 min czytania

W Parczewie w województwie lubelskim doszło do gwałtu na naturze. Nieznany mężczyzna w biały dzień postanowił wyrzucić śmieci do okolicznego lasu. Mundurowi, którzy zostali wezwani na miejsce nielegalnego składowiska, dokonali przełomowego odkrycia, dzięki którym udało się uchwycić sprawcę.

Jak informuje komenda wojewódzka w Parczewie – funkcjonariusze aresztowali 27- letniego mężczyznę, który stworzył nielegalne składowisko śmieci w pobliskim lesie. Grozi mu grzywna w wysokości 5000zł.

Kilka dni temu funkcjonariusze Parczewskiej policji otrzymali zgłoszenie dotyczące nielegalnego zaśmiecenia terenu leśnego w okolicach Michałówka. Na miejsce wysłano, partol policjantów z wydziału prewencji, którzy znaleźli kilka dobrze zapakowanych opakowań foliowych. W nich znajdowały się puszki, papiery i plastikowe opakowania. Jednak w ostatnim policjant dostrzegł awizo pocztowe, na którym widoczne było nazwisko, adres i numer telefonu kobiety.

Bez zastanowienia policjanci udali się na wskazany na dokumencie adres, gdzie oczywiście zastali kobietę o nazwisku z awizo. Zaskoczona kobieta została poproszona o udanie się na miejsce zdarzenia i potwierdzenie czy to ona dokonała zaśmiecenia terenu. Kobieta oznajmiła, że rzeczywiście odpady pochodzą z jej domu, ale ona nie wyrzuciła ich w tym miejscu. Jak się okazuje kobieta, poprosiła rano swojego partnera, aby po drodze wyrzucił śmieci do pobliskiego kontenera i po wyjaśnieniu podała numer kontaktowy do mężczyzny.

Może ci się spodobać: Doom uruchomiony na żarówce! Wyścig nadal trwa!

Policjanci od razu skontaktowali się z 27-latkiem. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa, tłumacząc się, że nie jest w stanie podać sensownego wytłumaczenia, dlaczego to zrobił, ale przyznaje, że zachował się jak gówniarz.

Zebrane materiały dowodowe zostały przekazane do sądu. Po rozpatrzeniu sprawy sędzia wydał wyrok ukarania 27-letniego mężczyzny za zaśmiecanie lasów państwowych  grzywną w wysokości 5000 zł.

Czy karę, którą otrzymał mężczyzna, jest słuszna? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach po niniejszym artykułem.

Czytaj też: Polacy stworzyli wódkę z czerstwego chleba, aby walczyć z marnowaniem żywności!

 

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Ludzie