GamingHypeNews

PAC-MAN 99 będzie dostępny tylko na Nintendo Switch

-

2 min czytania

PAC-MAN wraca, jest żółty i głodny wygranej. Teraz ten legendarny bohater otrzyma swoją grę typu Battle Royale.

W zeszłym tygodniu ze sklepu Nintendo usunięto Super Mario Bros. 35. Teraz ta decyzja wydaje się o wiele bardziej racjonalna niż w momencie jej ogłaszania. Teraz firma z Japonii w imieniu Bandai Namco, ogłosiła coś wyjątkowego. Wyjątkowe Battle Royale z jednym z pierwszych bohaterów gier komputerowych, z żółtym żniwiarzem PAC-MANEM.

Grać w gry i nie znać Pac Mana to trochę jak grać w FPS i nie znać Dooma. Ten legendarny pożeracz dropsów i biegający w rytm muzyki elektronicznej spędzał wielu graczom sen z powiek. Teraz zarówno weterani, jak i nowi gracze będą mogli sprawdzić swoje siły w tej nowej wersji klasycznej gry.

Nowa gra nazywa się PAC-MAN 99 i zdaje się, że działa na tym samym silniku co Mario Bros. 35 i Tetris 99. Z samej nazwy możemy się dowiedzieć, że ten battle royale jest przeznaczony dla 99 graczy. Kto będzie najlepszym graczem? O tym trzeba będzie się samemu przekonać. Ten produkt to kolejna z serii ofert specjalnych dla członków Nintendo Switch Online.

Czyżby Nintendo obudziło się z pewnego marazmu? Nie wypuścili nowej konsoli, a plotki o nowym Switchu są, no właśnie plotkami.  Teraz widzimy, że firma gra trochę na nostalgii i wprowadza stare gry w nowym wykonaniu, chcąc zarówno zadowolić starych, jak i nowych graczy. Jedno jest pewne, te gry dają dużo frajdy, a walka żółtych pożeraczy duchów może być ekscytująca.

To nie wszystko, bo firma wprowadza dodatkową płatną zawartość. Klasyczne motywy i tryby w tym, umożliwiający grę offline. Na oficjalnej stronie jest dostępnych aż siedemnaście indywidualnych dodatków. Jednym z nich jest odblokowanie trybu offline za 14,99 dolarów). Oczywiście najbardziej opłacalne są pakiety i tu można by się pokusić o “pakiet deluxe” zawierający wszystko za 29,99 dolarów.

Czytaj też: Jimmy Fallon grał na Twitchu w “Amongs Us” razem z The Roots i gwiazdami Stranger Things

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming