Newsxd

Polityk popierający surowsze kary dla rozproszonych kierowców brał udział w debacie prowadząc samochód

-

2 min czytania

Rozmowa wideo senatorem z Ohio na temat surowszych kar dla osób, które prowadzą samochód i jednocześnie wykonują inne czynności, przybrała niespodziewany obrót. Wszystko przez to, że senator uczestniczył w rozmowie podczas… prowadzenia samochodu.

Czasami ludzie robią rzeczy, które sprawiają, że zastanawiasz się, czy w ogóle myśleli podczas ich robienia. Albo czy w ogóle myślą. Andrew Brenner, republikański senator stanu Ohio, stał się doskonałym przykładem dla takich incydentów.

Senat stanu Ohio ostatnimi czasy debatuje nad ustawą, która miałaby zwiększyć kary za tak zwaną rozproszoną jazdę. Brenner – który popiera surowsze kary – wziął udział w debacie na temat tej ustawy właśnie podczas… prowadzenia samochodu. I może nie byłoby to aż tak zabawne, gdyby nie fakt, w jaki sposób próbował to zakamuflować. W dzisiejszych czasach oszukiwanie na ZOOM-ie jest już powszechne i istnieje sporo sposobów, aby uniknąć konfrontacji na wideo. Przede wszystkim można w ogóle nie włączać kamerki i po prostu nie pokazywać co robimy podczas rozmowy. Ale pan Brenner postanowił, że nie będzie szedł na łatwiznę, a jego przezabawnie kiepska próba zatarcia śladów podczas posiedzenia Rady Kontroli rozbawiła cały kraj (i nie tylko).

Tuż po pierwszym pojawieniu się senatora na ekranie spotkania, gdzie wyraźnie było widać, że siedzi w swoim samochodzie, mężczyzna zdecydował się użyć tła, które wyglądało na domowe biuro. Zapomniał jednak, że pas bezpieczeństwa wciąż był widoczny na jego klatce piersiowej. Nicy try, senatorze Brenner. Tło nie spełniło jednak swojego zadania, ponieważ co chwilę znikało. Sytuacja pogorszała się z każdą chwilą. Senator majstrował przy telefonie i wykonywał zakręty, podczas gdy inni debatowali.

No cóż, nie jest to pierwszy raz, kiedy jakiś polityk w dobitny sposób pokazuje, jak wielkim jest hipokrytą. A wystarczyło zjechać na parking lub pobocze na czas rozmowy.

Czytaj też: Filmik “David after Dentist” będzie do kupienia jako NFT

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News