GaleriaGamingOd redakcji

Oh my god! It’s full of stars! – No Man’s Sky (galeria)

-

< 1 minuta czytania

Wczoraj Hello Games udostępniło najnowszy duży dodatek do No Man’s Sky. O Origins piszemy więcej w tym newsie, a tutaj interesuje nas najważniejszy aspekt tego dodatku – nowe biomy, planety i inne dodatki poszerzające wizualnie ten nieskończony wręcz wszechświat. Dodano nowe typy roślin i zwierząt, tornada, burze piaskowe. Są nawet czerwie (w końcu! Sean Murray obiecywał je na premierę cztery lata temu)! Ukształtowanie terenu też przeszło face-lifting – góry to już faktycznie góry ze szczytami, a nie pagórki.

Sean Murray i ekipa z Hello Games to, według mnie, jeden z wzorów do naśladowania. Od czterech lat regularnie wydają bezpłatne rozszerzenia, które w znaczny sposób poszerzają nasze możliwości. Nie odwiedzałem tego świata od bardzo dawna. Wydanie dodatku, wpływającego w największym stopniu na proceduralne generowanie wszystkiego co widzimy, jest więc najlepszym momentem na powrót w kosmos.

Oto kilka fantastycznych miejsc, które udało mi się zwiedzić:

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Galeria