GamingIndie GamingNewsV.TV

Od dziś festiwal Indie na Steamie

2 min czytania

Co jakiś czas Steam urządza festiwale, dzięki którym poznasz gry za darmo. Dobra okazja, aby zobaczyć, co się dzieje na rynku gier.

Dziś zaczynie się właśnie najnowsza odsłona tego cyklu. Teraz dostaniesz ponad pięćset tytułów, w które będziesz mógł zagrać bez konieczności kupna. Zaraz, zaraz konie do boksów, będziesz mógł zagrać, ale to nie znaczy, że są to gratisy. Oprócz samych gier otrzymasz panele dyskusyjne i streamy na żywo. Pierwsza odsłona tego festiwalu odbyła się w grudniu 2019 roku w trakcie trwania The Game Awards. Kolejne odsłony miały miejsce na wiosnę i jesienią, a to ze względu na odwołanie stacjonarnej imprezy z cyklu 2020 Game Developers Conference.

Poniżej możecie znaleźć zapowiedź, która trwać będzie od dziś, 3 do 9 lutego na platformie steam. Przyznam, że ciekawy jestem czym zaskoczą nas producenci Indie Games w tym roku. W samej zapowiedzi od Steam możemy zobaczyć takie tytuły jak na przykład, “Genesis Noir” od Feral Cat Den, “The Riftbreaker” od Exor Studios, “Narita Boy” ze Studio Koba, “Almighty: Kill Your Gods” od Runwild Entertainment, “Fling to the Finish” od Splitside Games i “Black Book” od Morteshki.

Oglądaj też: VTV Przedstawia: Dead Sound Twórca krótkich animacji

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming