EsportsGamingNews

Nowy Sezon CoD: Warzone i łatwiejszy dostęp do pomieszczeń na stadionie.

-

3 min czytania

W czwartek był początek drugiego sezonu Call of Duty: Warzone. Długo wyczekiwane wpłynięcie statku do Verdańska wprowadziło zmiany do mapy, nową opcję gry i sporo zmian, jeśli chodzi o dostęp do pomieszczeń.

Jest kilka ciekawych miejsc, ulubionych przez graczy ze względu na możliwość zebrania całkiem dobrych przedmiotów. Są też miejsca znienawidzone przez graczy, bo ląduje tam dużo osób i jedno złe otwarcie spadochronu przekreśla szansę na zwycięstwo.

Wiele osób spodziewało się solidnych zmian w mapie, plotkowano, że dojdzie do dużego wybuchu i wyłączenia jej sporego fragmentu. Wybuchu nie było, ale dostaliśmy za to dodatkową lokację, Statek. Mieści się ona w pobliżu więzienia i jest, przyznam szczerze, brutalna. Przede wszystkim dlatego, że jako nowa lokacja jest odwiedzana przez dużą ilość graczy i łatwo dam zarobić serią z karabinu. Na dodatek można tam powalczyć z ożywieńcami, czyli Zombie.

Odkrywcy, którzy poświęcili chwilę, spacerując po mapie, na pewno zauważyli trzy nowe silosy z rakietami. Jeden znajduje się w bazie wojskowej.

Kolejny znajduje się na wzgórzach Novi Garna.

Ostatni możecie znaleźć w parku Tavorsk.

W każdym z tych miejsc są też duże ilości sprzętu, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Sporo podziemnych bunkrów zostało pozamykanych, takich jak, chociażby metro czy parking koło stadionu. Odkryto natomiast, że pomieszczenia na stadionie, które potrzebowały karty dostępu, są otwarte. Co więcej, za nimi znajduje się wciąż bardzo dużo sprzętu. Na razie stosunkowo niewielu graczy wie o tych miejscach, ale to się niedługo zmieni.

Verdansk Stadium

Verdansk Stadium

Pierwszy pokój z łupami (zaznaczony kolorem czerwonym) znajduje się w rogu środkowego poziomu, najbardziej na zachód, w pobliżu holu.

Drugie pomieszczenie (zaznaczone kolorem niebieskim) znajduje się na najwyższym piętrze, przy najbardziej wysuniętym na południe narożnika.

Trzecia sala (zaznaczone kolorem zielonym) także jest na ostatnim piętrze, na północny- wschód od czerwonego znacznika.

Do otwarcia pomieszczeń nie potrzeba kart dostępu. Więc zbieraj do woli.

Czytaj też: CoD Warzone, czy granie na słabszym lobby jest ok?

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Esports